Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, a szokásos rendelési időben, de pl a mi háziorvosunk 2 hete meghosszabbította minden napra 8 órára a rendelési idejét, de mint Zoltán joggal rámutatott a véres dolgot meghaladta a nyáladzós ami mp-eket vesz igénybe.
hát fogalmam se volt Én mindíg viszolyogtam az ilyesmitől. Strandra azóta járok mióta a gyerek igényli.(kb.3 éve) Előtte kb. 10 éves koromban voltam utoljára
meg lennék nélküle Nekem otthon nincs melegem azért van a légkondi
Tudod mire jó? Arra, hogy hazamegyek munka után kurvára nincs kedvem semmihez, becsobbanok a vízbe, del a matracra és csak pihenek.
főleg ha víz alá mártod a fejed benne Egy 5 perc elég minden baj megoldódik
mi meg hordjuk a gyereket a strandra
nyáron a feleségem hétköznap is
legénykoromban ettem utoljára ilyenkenyeret amikor még a pékek kenyeret gyártottak nem adalékolt moslékot
Kemény kérges ropogtatni való héjj lukacsos szerkezet. Saját magam készített kovászolt kenyér
Kérdezzetek bátran
Péknek is profi lettem
Ez amúgy igaz, hogy a tengervíz segít pár bőrbajon.
Én sem vakarózom a tabletta után.
De mondom, algára elvileg jó a só, de amikor egy madár, vagy ilyesmi, arra biztosan nem jó.A 2 ezernyi tabletta meg medencefüggő.
A barkácsolók, vagy a technokraták egy UV lámpával megoldják a dolgot. A hülye kismamák, akik be vannak szarva, hogy mi lesz a gyerekkel, azok vetetnek maguknak sóbontót, esetleg aktív oxygénes szarságokat.
Persze nem lesz jó, de ha szeretnek spenótban lubickolni, az sem baj.
Ez baromi egyszerű, el kell menni a tengerre. Az összes vágás-horzsolás és bőrbajok pár nap alatt meggyógyul ak a sós vízben. Én dézsafürdőt akarok és abba prajdi sót, amit amúgy is szoktunk hozni mert annak só íze van nem úgy mint a bolti szaroknak, nem is tudom miből lehet. Beleszórom a levesbe és felpezseg, a parajdi durvasó meg nem
A klór szétbassza a medencetestet...meg a bőröd is. A só az igazi...
Olvastam valahol hogy egy érzékeny bőrű ember sózta és nem vakarózott utána.
Kipróbáltam és működött. Nem volt zöld nem volt büdös , ennyi
Ingyen volt. Klór tabletta meg vagy 2 ezer hetente
Legalabb lefogysz.
Értem, de minek?
A só jó a zöld (édesvizi) algára, de a többi szarságra?
Ezer oka lehet.
Eleve amikor meleg van, nem kell elmennem, hogy fingós-gombás nyuggerekkel vagy szarós pulyákkal, esetleg szar szemét cigányokkal egy lében legyek.
Én, ha 16 órakor kijövök a munkahelyről, kicsit ügyesebben és szerencsésebben hazaérek a robival és egyből belemerülök, akkor ez 16:10-kor megtörténik.
Amikor kicsik voltak a gyerekek, nem idegesítettek halálra, amikor a hőségtől nem bírtak magukkal.
Jól néz ki.
Szeretem a vízben áztatni magam, árnyékot teszek a sarkára, ott a tablet, szól a zene, ott a hideg kóla, esetleg valami nasi, kellhet ettől több, ami hirtelen van?
Nekem működött.
Fizetős sóval nem tudom hogy csináltam volna-e
Kombi astra 2 magasan diszpezites vödör sóval meg volt rakva
De kb 10x ennyi hevert szanaszét fordánként.
Vagonból pakolták a nagy zsákokba
Be tekered szigetelő szalaggal
Egy 1,5 m3-es lay-z-spa izéhez jó is biztosan.
Na valamit megpróbálok....

A szék új ára kb 13-17 közötdt lehet, akkor éri meg ha nem nagy melő és kevesebb mint a a feléből ki jön.
A pcp puskák kis tartályára lett kitalálva
Azt gyors megnyomja
Persze a 6 literest is lefújja ám előbb utóbb
Gyerek kedvelte. Meg én is
Amíg ilyen 5-8 éves volt minden évben volt. Általában 4,5méter körüli átmérő egy évben volt 3,5 méteres az nagyon kicsi volt
Sok sikert.
Kb olyan feladat mint egy MTZ hátsó kereket felfújt a Zsiguli pumpával
Amúgy ezt úgy kell ha leesek a nyomás 200 bár felé akkor kell ismét vissza tornászni 300 bárra
soha nem értettem mire jó egy ilyen kutyahugyozó medence a kertbe. Még azt sem, hogy gazdagéknál minek a kiépített úszómedence? akkor mi a fenének vannak az egyre korszerübb strandok
Most nem mondod hogy evvel akarsz buvarpalackot