Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És aki holnap nem fog?
aki tegnap nem motorozott....
Butorok közt teleregeny,aki ma nem motorozott az buzi.
aki otthon marad nem kap fizetés támogatást
Valamit rosszul csinált,egy hét után is jó,a bolti szárad ki harmadnap.
Tudom mert régebben sok pékáru maradt meg,aldis kovászos baguett,császárzsömle,lidlis pogácsa,barackos,csokispárna stb.
Érdemesebb inkább zsemlével meg kiflivel kezdeni és az még másnap is teljesen ok, sőt jobb és nem kell hozzá gép. Egy tepsivel kijön 8-9 kifli. kb 1.5 óra alatt ebből 2x20 perc a kelési idő 20 perc a sütés.
A dokinál volt egy 18 éves,az picit lassabb volt,de ment,kajált,nyigiban volt.
ne itt éljetek nemi életet... nyomás melózni, hagy pörögjön a gazdaság...
Egyik fórum társunk megboldogult veteránkutyusa azt játszotta, hogy merészen kibotorkált csaholni a kis utca túloldalára, majd ott elfáradva, elveszve leült és nyüszített, mert nemtalált haza, annyira öreg volt.
Mi történt Buksival, hogy dokinál volt?
Az asszony sütött kenyeret múlt heten. Egész ehető volt...aznap! Másnap már nem volt az igazi,harmadnap meg felejtős teljesen.
Venni akartam kenyérsütőt én is ,de igazából soha nem használnánk ha ennek vége. Így muszáj most így kibírni. Heti 1 bót belefér.
Metróba voltunk 3 napja reggel 7.30-kor. Baromi kevesen voltak ,a pénztárnál nem is kellett sorba állni. De sárga csíkok vannak festve ott is hogy hol kell állni a sor lenne. Minden vevőpulton kézfertőtlenítő van kirakva ,hogy használd ha akarod. Ettől függetlenül ffp 3 maszk és gumikesztyű volt rajtunk. Itthon meg áttöröltünk mindent a garázsban...
Szopás ez...
Hát,vegyétek,okyan fureszporízű tartos vackot.
En sütögetek,az a 20 perc hetente nrm hianyzik.
Igen, az valóban nagy baj lenne. Nem védem a bringást, szó sincs ilyenről. De az autó sofőrje ugyan gondolja már át, hogy úgy hajtott át a zebrán, hogy valószínűleg fel sem fogta és a zebrán amúgy szabályosan közlekedő biciklist sem érzékelte.
Pedig most az a jó választás. Alapból én is a friss házi kenyeret veszem ,de most más a szitu.
A hamburgerzsömle meg 2-3 hétig jó. Szendvicssütőben szoktam kilapítani kis szalámival és sajttal...hibátlan
Mi is azt vesszük, van belőle egészen finom (krumplis, kukoricás) is.
Pontosan!
Lehetne amudsen eszakisarki keszletet is megenni,de kell a fenenek csomagolt.
Csomagolt kenyeret kell venni (vital)Tovább is eláll...
Alapvetoen tobb ok van.
Sokszor megfigyeltem hogy taperoljak a cuccot,es visszadobjak,nem tudhatom hanyan tusszognek felette,ami normal letezeskor nem gond,most igen.
A peknel is neha ugyan kesztyuben van,de a penzt is ugyanugy veszi el neha.
Nomeg napi bevasarlast is hanyagolom ha lehet,eleg ha csak egyheten egyszer megyek tomegbe.
Nekem anno 0,4 kw volt a kenyér Sütő fogyasztása 1 kiló kenyérhez ennyi áram kellett
0,7kg Liszt egy élesztő meg víz
Gazdaságilag is olcsóbb mint a bolti. Főleg ha valami “extra” cuccot készít az ember
Persze nem havi 1-2 sütés mellett
Ez őszinte,nem titkolja a massagat.
Mi meg továbbra is megvesszük a pékárút a boltban.
Nem kell kenyérsütő, alapanyagok, áram, idő, saját idő.
Gyorsan megvan.
Nekem meghalt a kovászom, elfelejtettem etetni aztán megmakkant
Kell csinálni másikat