Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerinted örökké élsz neked a 8 év már életfogytiglan azzal a túlsúllyal magas vérnyomással és koleszterinnel zéró mozgással
nem dőlt be belassult a másik cégnél viszont soha nem látott forgalmak vannak 12-14 órát dolgozunk lassan veszélyben a hétvégék is
mondjuk nem bánom inkább mint elbontott darázsfészkeket karosszériázzak
Nekem mindegy.... ha van akinek az a sal jó akkor hallgassa
Én inkább a gumi hangját meg a szél fütyülést hallgatom. Mert anno én is sal hangszórót vettem az astra ajtóba mert a többi nem fért be
Tudom.
De magas labda volt
Azé adok neki most +5-8 évet.
Nem kell!
Addigra ez már elkezd rohadni.
Utána keresek másik szánalmas rozsdaboglyát.
Az meg hipp-hopp
Inkább csak +5-8 év................ha.
Ini agyfaszt kap!
Mé te nem érsz rá?
A mosogatórongy biznicc bedőt.
Királyság lesz az, ha készen lesz
na ehhez rohadtúl rá kell érni
Nem,a külső szépészeti részt cserélem.Amúgy egy halom bontott cucc van benne.
Te most akkor javító elemekből építesz egy vadonatúj karosszériát, amihez ideiglenes "távtartóként" használod a rozsdaboglyát?
SAL.
Fasza a hangszóró.
Csak egy nagyon kezdeti provizórikus proba,sok meg a melo,az uv tom meg a szemem belseje is ég.
Ez lehet, csak felszívta valahogy. 8 éves autó létére elég rozsdás volt a futómű minden része. Kb. mint az Opel 15évesen.
Nem egy Toyota minőség, de elég jó műszakilag. Igaz ez egy első generációs, így van pár gyerekbetegsége, de nem több mint a francia autóknál alapból
Mondjuk nem tudom menyire elterjedt, de cseréltem akkor már a toronycsapágyat is, és teljesen ledöbbentem hogy műanyag csúszócsapágy.
Nem volt elkopva, de a zsír már eléggé kiszáradt belőle és emiatt ropogott kormányázáskor a rugó.
én vízre tippelnék aztán a zsír bent tartotta, a rozsda térfogata több mint a vasé aztán megrágta
U.S.A.V. minősítésű jármű.

(Úgy Szar Ahogy Van)
És Neked mi a véleményed róla??