Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Renaultnál plusz "évet" nem tudsz venni, csak plusz kilométert (alapból 5 év vagy 100 ezer km).
Én nem dőlnék azért hátra!
Szerintem lehet hozzá még venni akár +10 év gart is és biztos nem lesz baj még akkor sem vele.
Ja, 4 db kötelező szerviz összesen a gariidő alatt.
Viszont 4 évre adják a műszakit új autóra. Kis tétel, de az is pénz.
5 db kötelező olaj- és szűrőcserét (évente, vagy 30 ezer km-enként). 40-100 ezer forint közötti tételek ha jól olvastam a fórumokban. A legelső (1 éves) az 40k, a második az drága (fékfolyadék és egyéb vackok cseréje is), 80-100k HUF, aztán megint egy olcsó majd megint egy drága.
Át 5 év gyári garancia mit takar ?
Gondolom ehhez szak szervizbe kell vinni ami 5 év akart legalább 6 szerviz
Ami szerintem 2x annyi pénz mint amit ér az astra meg akit eddigi 15 év akart ráköltöttem
Megvan a tuti üzlet
Gyerek ganja
Ha cigi rágó lehet meg Műanyag kard meg géppuska
Akkor THc mentes fű is
“Tanulj meg játékosan cigarettát tekerni” vagy épp “Most gyakorolj hogy ne kelljen a gimnáziumban bénázni”
“Most ajándék cigaretta papírral”
Ilyesmi hangzatos reklám szöveggel simán el lehetne adni
Az a legkevesebb!
Ahhoz pénz is kéne, vaze!
Mondom autót!
Türelem Renault (ot) terem... ...vagy nem.
Akkor autót vegyél!
Vegyé má új autót mert uncsi vagyol.
Az durva volna: én Kalocsán lakom, a legközelebbi Renault szerviz meg Szekszárdon van....
Dehogy murdelsz!
Nem szabad ilyet mondani!
A sport egészséges.
Sokszor fogsz kerékpározni, amikor a francia szervizben lesz
Adnak rá öt év garanciát. Lehet hogy mire lejár, én is megmurdelok.
Te is gondolkodj el a Renault vásárláson, mert benne van a 10 megbízhatatlan autók listájába!!!
Függetlenül, hogy diesel vagy benzines
még meg sincs hozzá a motorja várjámá Lehet, egy 30 éves benzines bmw motor lesz benne
Igazad lehet: dízel, így nincs jövője szegénynek....
már, hogy az előtt a torzó előtt milyen jövő áll?
De hát a választ mindenki tudja Nincs jövője
március közepe óta nem adott el két komódon kívül semmit így emelgetni sem kell semmit Hol van ott akkor a sport
Bojlit sosem gyúrtam csak vettem zsákszám, de már rég rájöttem, hogy hasbaakasztás az egész, úgy hogy nem horgászok bojlival
Miért? Attis neked nem volt elég
Nyugi most vagok bele a lefojotisztitio bizniccbe,kellenél tesztalanynak.
Szerintem bútort pakolni több "sport", mint bojlit gyúrogatni....

Különben is: nem arról volt szó hogy a Zoli meddig akar élni, hanem hogy a csoffadt furgonja előtt milyen jövő áll.