Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Druszám! Kösz a tippet, ügyfélkapun keresztül le bírtam jelenteni a Ceed eladását.
Még a biztosításaival (KGFB, Casco) kellene valamit kezdenem, hogy a bónuszok átszálljanak az újra.
Valamit nagyon tudnak ezek a jobb kormányos angol mérnökök...
160
Asszem 2 ben 150.
Túl vagyok rajta. Most nem vaxoltam, viszont könnyen lejött a bogárragacs. Bakker kettő35 és még falja a fordulatot, baszott egy csupasz ez!
Én sem tudom élvezni.Mert ezt a beltenyészet fogyatékos lényt már akkor földhöz kellet volna csapkodni mikor kijött az anyjából.
Ez egy szép kis autó
Van egy trukk,hagyd a fenebe
Iszok még egy sétálós srácot, oszt lemenek a garázsba...
Le kéne mennem bogarat irtani mert rohadtul tele lett a kettő gülü.
Öregszem, vagy buzulok!
Akkor most már csak kell, hogy vegyél egy rendes motort is ne csak azt az eldobható szutyadékot hajtsad.
amúgy ezen a tigrás történeten teljesen ki vagyok akadva, az hogy a gyerekednek tetszik az még hagyján, a fiatalok mindig olyan "izééék" a véneknek
de hogy neked is teszik arra nem találok szavakat

K

Ő

C

S

Ő

G

!
és nem buzis
Moci jobb...?!?
Drakula Druszám! Nagyon jól kinéz ez a lom!
ez igaz
csak a bmw-vel elég egy szikkadt mekis hambi is fizetségnek
Kurváknak nem mindegy miben szopnak le? Lényeg hogy fizess
Akkor megpróbálom élvezni.............nem megy....
zenei téren tuti a cucc
Én valahogy nem tudok mulatni ha sérülteket szopatnak, az egyik ilyen vidin sem röhögtem, nyilván nincs humorérzékem.
zsigubigule mekkorát fejlődött
http://youtu.be/IEZmQu5_C-k
Nem hát: az már nagyon strapás volna az én koromban. Lusta dög lettem vénségemre.
De pont ide!?.......szépen fénylik tőle a fénye. ......grat hozzá, jó választás volt ......és ne írd többé, hogy "srácok"