Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sógor nőm unoka tesója aki hozná
Ami nem tetszik benne hogy rendszámozni kell azt nem vállalja mert nincs ideje rá
Es a rendszam full macera és bazi lassú
Gyerek motorja nemrég lett rendszámozva még a vírus előtt de akkor is kb másfél hónap volt
Persze én is ezt mondom mindig
majd rájön
Kollégám tavaly nyert pert egy ilyen ellen aki 5 éve 400000 előleget nyelt be és nem hozta be a kiszemelt kocsit csak ott rontotta el, hogy magánnévre kötötte a szerződést így volt mit behajtani rajta, de akikkel cégnévre kötötte azok bukták a lét.
rönót venni amúgy is felér 1 öngyilkossággal
Amúgy mist beszeltem egy emberrel hogy ha akarom hoz be kocsit amit szeretnék
Ha rámutatok egyre a neten és elhozza kb 100 ezer
Ha igénybe veszem a szakértelmet és ő keresi a típust az +50 ezer de akkor garanciát vállal hogy az olyan amilyet ő mond
Szoval ha azt mondja hogy fasza a gép és megéri, akkor az tényleg fasza, ha nem akkor meg javítja
Én már immunis vagyok rá
Ak étezres évek elején tekertünk annyit hogy ha az meglenne és el tudnám adni új autót vennék nem ilyen 15 éves japo fost
Aztán azóta nem hat a cucc, szerintem kifejlesztette a szervezeten az ellenszerét
azér mikor becsavartok belőle egy dzsongát azt elszíjátok akkor vidám a család ugye
Ez nem a kábszeres növény. Ez csak hasonlít rá
Pont ez a lényeg hogy játék fű.....
Az egy jó szám Legalább nem kell hosszú évekig köhögni törlesztőt a családnak mint a nyűves rönó után kellene
Az qrva messze van - ki hozza haza a biciklit?
A TE helyedben én is - még a járvány kitörésekor. Sokat könnyített volna az itteni fórumozókon....
a sintértelepen 2ezerötér leoltják
akkor szenvedj
a helyedben már rég igényeltem volna az eutanázia eljárást
Juszt sem!
szerintem add fel a földi létet ezekkel a qvalitásokkal már semmi értelme
vagy inkább a zotya furgon vásárlásával Bár Ő 2 év alatt nagy nehezen elszánta magát
Azért révbe Ő sem ért Így utód nélkül ki fogja befejezni a nagy művet erre még nincs meg a válasz Koporsónak meg túl nagy szerintem
mások is gondolkoztak már ilyen tuti üzleten, most a rácsos iskolában gondolkoznak egész másról
Általában úgy buknak meg. hogy valami jóakaró szomszéd felnyomja Őket
Nektek még ilyenre sincs szükségetek Van annyi eszed, hogy feltegyed a gyerek konyhakertjét a netre
ja a 4 db kötelező szervíz meg 4 kila
De muszáj arra költeni: inni nem ihatok a szívgyógyszereim miatt, a pöcsöm meg már leginkább csak pisilésre való. De jól is van ez így....
én ajánlottam neki a rav 4-es szuzukit csak húzta az orrát
akkor kár neked fényes kocsira költeni igyál meg qrvázz abból a pénzből amit az autóra szánnál
Affene: az első, totálkárosra tört Skodámat is. (Vétlen voltam, egy felhőszakadásban megpördülő szembejövő kamion vágta az árokba - azóta vagyok púpos hátú....)
A többi tényleg mindig be lett számíttatva.
Ja nem: a legelső 2T Trabimat a bontóban adtam le....