Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a clio sokkal kevésbé csajos. Én tigrában szinte csak nőket látok, a szomszéd srácnak volt. Csajtól vette és csajnak adta el
Nem a kisautó mivolta miatt tűnik nekem és sokaknak csajosnak.
Tényleg.
Májusban olajat cseréltek, vaze....
Szervizt ír.
Vasárnap van....
Ha majusi friss vizsga akkor mert 2020 12. Havi?
Van egy a közelben mentünk volna üléspróbára hívtam nem veszi fel.
Tenyleg kek.
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/opel/tigra_tt/opel_tigra_tt_1_4_16v_sport-15837007
Muti.
Aha.
Miért ne? Sokkal jobban kiadja egy élénk szín a kocsi formáját szerintem.
A Clio is ebben a rettenet narancs színben néz ki legjobban, pedig nem lettem fideszes...
Kék?
Meg kell nézni, és ha jó akkor meg kell venni.
Sok sikert hozzá!
Nem sértődök meg, mért is tenném. A vélemény olyan mint a fing tudod. A legjobb, hogy évtizedek óta mindig sokan sokkal jobban tudták, hogy mi az ami jó nekem, de jól megyek mindig a saját fejem, és lehetőségeim után. Nekem bejön, fiam arcán látom, hogy tetszik neki nem kicsit, jó melója van jól keres, egyedülálló első autója lesz mért ne lehetne egy ilyen.
Attól hogy egy autó "kicsi, de jól néz ki" szerintem még nem feltétlenül csajos. Szerintem az én Clio-m csajosabb a Tigránál, mégsem fog zavarni. (Egyszerűen kisautó-párti vagyok, az meg hogy jól néz ki, az előny, nem pedig baj szerintem).
Bármiféle sértés nélkül, tényleg elég csajos az az autó alapból az autó is de ez a kék meg méginkább.
Akkor már egy astra kabrio vagy 3ajtós
Fiamnak lesz nem nekem, de tetszik nekem is pedig buzi sem vagyok.
Én ezt a fehér furgonosokról hallottam....
A teto miatt bena a forma.Es mivel nem florida vagy LA a hely ahol elunk a 90% felhuzott tetovel lesz.
Ja a bmw meg köcsög. Dugátti meg lom... stb stb stb...
Mint minden cabrio kemenytetos enyhen buzis.
Én meg tigra tt teszteket vidiket nézek, nem is találok fikázót olyan semlegesen opeles, de jópofa fiatalos kis autó.
Érdekes ez a vérnarancs festés: ahogy esik rá a fény, úgy vesz fel teljesen más színárnyalatot.