Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Életemben nem adtam még el autót - mindig beszámíttattam, az ilyenkor "természetes" bukóval...
Akkor add el te. Vagy ezek szerint megér neked 300ezret, hogy ne neked kelljen ezzel foglalkozni.
Nem kéne szihopata módban száguldozni az autópályán.
Ok, de váltottál már legalább 4.-be?
Nekem az Audi utolsó tankolaskor 7,5l gáz lett
Sok város és ilyen 5km utak és 1/3 része ami országút
Nekem ennyi jött ki.... ...és nem tetszik. (Ezres Yaris full-totálja 55 ezer km alatt 6,0-lett ténylegesen, de az első 4-5 évben stabil 5,8 volt, később ment feljebb).
Ezt még be is kajálnám ha nem lenne adatom kb 100e km-es full autópálya fogyasztásról.
Inkább 9 lesz az....
Full-totál átlagom az eddigi nálam töltött szűk 10 ezer km alatt: 7,7 liter / 100 km a computer szerint, a valóságban ez pontosan 8,0 liter. 75% országút 100-120-as tempóval, 25% város. Autópályát Erdélyben látott 2 éve, de akkor mentünk néhol 170-nel is, sőt fölötte. (Tesztelgettem mit bír).
A 7,1-es pályafogyasztás nem feltűnő.
Sokat fogyaszt, meg autópálya tempónál (120-130 fölött) hangos. Más baja nincs, a 109 ló tűrhetően viszi, ha pörgeted.
Amúgy ha 1.6 benzin lenne már elmentem volna megnézni az megéri az 1 Milla körüli összeget
Ennek az 1,4 benzinnel csak hátránya van,
És ezt úgy mondom hogy az Astra is 1,4 és teljesen fasza meg 23 évesen is
Úgy gondolom, hogy szúk 300k a szerviz a gariidő alatt...
Kinek hiszel ? a matematikának vagy nekem ?
A 700 is jó ár
Ez is átbaszás, mert 1,4 körül fogják eladni ha sor kerül rá....
Csak halkan mondom: 1.100.000-ért számolnák be az újba....
Akkor szűk 500 a szerviz 4 év alatt de spóroltál 20 ezret a műszakin
Haver vétek hondáján felé ennyi a felújítás
Amúgy csak azért nem vették meg kicsit mert nem akarod igazán
Ja és na van az utolsó napod hogy adjak 700 pénzt a kia vackodért. Holnap megyünk autó nézőben aztán az asszony tuti béke fog szerelmesedni valami igazi fosba
Hátttt,nem örültem amikor átszaladt a kalapács.
Ha ez nincs már rég menne.KB 1,5 hónapja.Minden műszaki dolog megvan.
Én szurkolok neki hogy sikerüljön - ha már ilyen embertelen nagy melót a nyakába vett.

(Bár gyanítom hogy réges-régen megbánta, hogy ebbe a példányba invesztált....)
Már nem rozsdás.
Szerintem lesünk majd milyen motorszállítója lesz Zolinak.
Ok, akkor inkább kendácsoljunk rozsdás furgont?
Má fárasztóbb leszel ezzel a kúrva autóvásárlással mint lisztharmatúr a világvége nyervákolásával.
Bár már ott tartanék, hogy hátra dőljek egy szép új Clio sofőrülésében. De aki késik, nem múlik.