Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez moi akarna lenni menet metsző készlet?
hát elméletileg informatikailag én vagyok lemaradva hozzád képest szar így , hogy a kacsát nekem kell úszni tanítani, de az van, hogy már egy kibaxot strandon meg piacon, a pattogatott kukorica árusnál a kisközben, szinte bárhol, ahol esetleg még véletlen nem ott majd már januártól biztosan lesz modemes fizetés. Amivel ha csak nem hitelkártyával fizetsz KÉSZ pénzeddel fizetsz vagy fizethetsz. A KÉSZ pénz az az jelenti, hogy az általad már birtokolt a munkád, válalkozásod, szolgáltatásod nyújtása után leadózott és az abból rendelkezésre álló jövedelmedből fizetsz. azt mindegy, hogy az óráddal, a telefonoddal, vagy a kezedben lévő laptopoddal a bankifiókodból utalod át a kész pénzedet a kibaxot kóládért vagy a zsebedben turkálsz az apróért az is a te rendelkezésedre álló kész pénzed.
Persze a hitelkártyát kár volt ide kevernem mert eről majd megint jön az értetlenkedés,hogy az végül is micsoda
Ebayen láttam eddig. Akár jo is lehet.
Honda is van, söt ma azzal.mozogtam, ergo az uccso kép lesz az igazi
ilyen gagyit készletet tesztelt már valaki? https://hagashop.hu/keziszersz...

valami olcsó cucc kellene igazándiból csak az m5 meg az m8 ami fontos de ez a készlet meglepően olcsó, aluba kellene csak
tudom vannak reménytelenek ő ilyen de most betegen itthon maradtam a hétvégére a gyerekkel (csak horgászni ugrottunk el) azt csak próbáltam pallérozni az agyát persze tök feleslegesen Néha nekem is kell valami kihívás Ő az
Ti nem tudjátok
Akkor minek nevezzük azt a fogalmat ahol nincs kártyás fizetés, nincs utalás de azonnal adnik kell lovét, ha akp mindenre is jo? Nagyon sok hely van ahol egy kólát ben tudsz kártyávsl fizetni, pedig az tele van kp-val
Épp ezért az a neve ami.
Hagyd...nem tudja felfogni
Persze, hogy én vagyok a fasz
Kár hogy ez egy létezö és erösen használatos fogalom
igen bocs azonnal javítottam mint látod de hát a lónak is 4 lába van azt mégis... hát pont most leplezed le a saját eddigi faszságodat is
Remélem egyszer kibasznak valamelyik boltbol kártyástol ahol csak kp fogadnak el
illetve ezt sem "kéz-pénznek" írják, mert ugye a kézhez elvileg semmi köze sincs hanem készpénznek vagyis a birtokodban meglévő pénznek(mindegy milyen formában akár kártyán is )
Nem, hanem készpénzben.
kézpénzben?
most még talán Persze azt is tagadnám, hogy életemben egyszer is láttalak Már nem lesz kapacitás a felderítésre
Akkor keresek szponzorokat a másik felére is.
Felét kifizetem
Annyi utazgatást nekem nem ér meg a dolog...
Az kevés lesz, három különbözö napon tedd ezt. Akkor talán.
Tehát ha én be szeretném záratni a bótodat akkor elég ha annyit mondok, hogy ott beszélgettem veled 2 órát maszk nélkül?
Igen nehéz... olyan mint a politikusok, hosszan fejtegeti a mondandoját és vastag a bőre ja, meg nagy a tokája
Sértsd meg valamivel, és akkor 3 hétig nem látjuk.
Igaza van Kérinek..... pipitöl áttekinthetetlen az egész
hát itt nálunk nem hív fel senki senkit titkolózás van. Egy barom megpróbálta bezáratták még a fodrászatot is ahol járt. úgyhogy szépen kihrdjuk lábon azt csendben nevetünk utána