Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit le vagy maradva, nem az okosóra a menő, hanem a Rolex - mert okosból már 10 rugóért tudsz kínait venni, viszont a jobb Rolex kópiákért még mindig 20-at kérnek!
Küld el gyagyásnak
Nem, olyan dolgokat, amik bontatlan gyári dobozukban vannak... csak valami okból itt végezték... Látom az esztelen pazarlást, a fogyasztást, ebből a végünket, de úgy látom, ez nem az a téma, amire itt fogékonyak lennétek
Egyébként de, lítium cella is volt, új, még felhasználatlan, gyártásközi selejtes. Tonnákban mérték...
Bár itt nincs nehéz dolgom
Nagyon nincs
Az b+......az.
Elég az Alfa
A Kárpátok Géniusza?
Aaaaaaa,te,te..................géniusz.
Hmmm...megtehetem.
Te nyomatékosítod barom
Ne irígykedj . Dolgozz ne itt okoskodj ha csóró vagy. Így nem lesz okos-órád soha
Jahhh,ezért is nyomatékosítod minden oldalon legalább naponta 3-5 alkalommal,hogy a véletlen idekerülő új ember is tudja.
A tiéd meg végtelen együgyü
Mondom. A te fajtád ilyen
Csakis igy lehet
Sajnos neked is több a pénzed mint az eszed
Tudooom...nehéz emészted meg. Aki az anyjával él ennyi időssen,annak ez csak álom.
Fel kell, mert akkor látják, baz+!
Jajj egyem a lelked, nem azért kell feltűrni, mert különben nem érzékeli ááááá,dehogy.... hanem jól lássa a pór nép
4 ingatlan.............NÉGY...............NÉGY.............INGATLAN.
Nyugodjál le Zoli, nem a mi választókerületünkben volt választás. Nekünk jól megvan a fideszes képviselőnk.
Nem. Viselkedésedből és hozzászólásaidból arra következtetek,hogy nagyon szeretnél te is,de nem teheted meg.
Pofázni meg ingyen van...
Nem. Te emlegeted,mert irigy kutya vagy.
Ennyire egyszerű
Mondjuk azt nem értem hogy a NER-nek miért van szekere,eddig csak fekete T6-osokat láttam.