Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha legalább látnék valami kis csodát.
Ott az LMP................ami kisgazdásodott...................ott a MOMO..................ami szadeszesedett.
Jó az MSZP szétesik magától,és a jobbik egy vicc.
Oszt ennyi.
A kormányzás az nem csak választási nerésből meg pezsgőosztástól jó.
Az a baj hogy lámpával sem látom azt hogy ALKALMAS.
Most legalább van pénz az embereknél.
Tudom most jön F2 hogy csak komcsik narancsban,de a fasorban sincs jobb.
Nincs még elég? Raktárat kell épiteni neki annyi van
Ezzel egyetértek. Azt hiszik csodákra képesek.mert most ugye minden szar (uj autot is csak véletlenül vett mindenki), de sajnis csak ferenc jönne vissza meg egy csomo promotált balek - lásd pest csakúgy szárnyal.......
...mennyi lélegeztető gépet lehetett volna ebből venni
Jah, meg nem.ment el se pipi se attis
Ja, hát rövid ideig tudjuk álcázni magunkat
Hazamentek........
Szerencsére én nem voltam ott ennél fogva a megitélésem se releváns
Mert azt baszták el.legjobban mikor hatalmon voltak, a népet meg ezekkel lehet legjobban ingerelni
Pontosan!Nem azért megy a fiatal orvos külföldre mert kevés a pénz, hanem mert a vének nem mennek nyugdíja végre!
Elmúlt 10 év? És elötte, pont nem volt szükség az egészségügy rendbetételére? Igen, gondolom az utolsó 10 évben pukkantak csak le a kórházak.
unalom és túl sok munkaidőbeli szabadidő.
Hi!
Az előző hat oldal eszmecseréire reflektálnék:
A visegrádi parkolótalin találkoztam néhányatokal.Ott pont úgy néztetek ki és nyilvánultatok meg,mint épeszű emberek.
Mi történt azóta!!???!?
Valahogy mindig az egészségügy és az oktatási rendszer jön fel, hogy azt kellene megreformálni, meg arra kellene költeni!
Az SZFE reformálása ellen meg hisztiztek! Akkor most kell reform, vagy csak a pénzt nyúlnák le ők is?
Jah,de a prejudikáció a tények direkt ismerete nélkül kurvajó.
Annyira pro vagy hogy biztos tudod,a vasút modernizációja kevésbé fontos,így a klímaváltozáskor?
És hogy az egészségügy az a ló amire bármikor lehet nyünyörögni,bármennyi pénzt rálocsolnak lehet még többet.
És hogy annak átfogó modernizációja épp a benne dolgozók akadályozzák a legjobban.
Csak egy mikro közösség (fővárosi szabó ervin könvtár tordaiasan) akkora ellenállást fejt ki és az add a pénzt majd kuss mire költöm,akkor szerinted egy makro rendszer a gyógyszergyári befolyásokkal mg a szintén reszketeg 70-éves professzorokkal akiket úgy tolnak be műteni hogy a mami neki adja a jattot a friss diplomás helyett,az pont meg lehet reformálni bárkinek?
Mindenki nekiállt a rendszerváltástól,és mindenki úgy volt mint az index 1 napra kinevezett vezérigazgatója.Belenézett és aszondta köszi nem kérek belőle.
Ha győz a koalíció,tényleg őszintén mit fogsz remélni?
Úgy hogy látod a pesti helyzetet fél kicsiben hogy működnek?
Szerinted elkezdődik az átlátszó kezek,habpatyolat nemes gondolatok és egycsapásra eléred hogy minden magyar 120 évig fog élni?
Vagy a kompetencia nélkül vágó istvánok és draskovicsok fognak a kirúgott fideszesek helyére ülni,már most 2x akkora gázsivalés lölö helyett max az összefogás milliárdosai kapják meg ugyanazt.
És ne gyere a mértékkel,szerintem a pontos összegről se előtte se utána fingod nincs pontosan.Csak a médiaérzet az ami mondatja.Kacsa és nokedli.
De legalább helyzetbe hozol pár jeles személyt ujra.Akit szeretve tisztelsz.
szerinted ferenc testvér egy nyertes választás után szerénykedve megelégszik egy DK pártelnöki hatalommal meg egy képviselői pénzzel?
Jelenleg úgy áll hogy a DK visz mindent,kap egy szeletet a momentum így lesz egy gyakorlati MSZP-SZDSZ koalíciónk meg pá befutó helyet kap a jobbik,MSZP,LMP.Ez kb 12-15 elvtársat jelent.
No nyernek,pezsgő bogyóéknál.
Az utóbbi 10 évben a koalíció emberkéi nem jutottak sehova,az agyasabbak (nem a médiaszereplő politikusaik,a háttérmunkások) kiöregedtek vagy elszivárogtak a magánszektorba.
Ferenc beígért egy kurvanagy tisztogatást,rendicsek,kasza mindenhol,valszeg az utolsó SZTK helyettesi pozícióig bezárólag mindenki lapátra kerül.
Honnan a jó úristenből fognak előbányászni ennyi kompetens szakembert?
Amikor már csak ajtónak futó színésznő,meg pókemberként mászkáló állatorvosuk maradt?
Kb egy ilyen 2 évre meg fogja bénítani az állami szektort,úgy hogy 22-ben még nyakig állunk a szószban a koronahiszti miatt.
Ha szerinted a pusztuljon minden majd utána a jók megosztoznak forgatókönyv lesz akkor kurvanagy tévedésben leszel.
Tíz éve a mostaniak vannak hatalmon, az "elmúltnyócév" emlegetése már nem ad nekik semmilyen felmentést.
Igen, és még költhetnének sok más dolgra is és ez pont ennyire igaz az eddig ott üldögelő többi kormányra is. Elvégre ha ők rendbe rakták volna a kórházakat és a komplett egészségügyet akkor most nem kéne ezt fröcsögni folyamatosan. (nem vagyok fideszes)
Én direkt TV2-es hírt linkeltem bammeg. Az nem annyira baloldali meg liberális....
Nem vagy te picit ballib médiakacsa ami nyeli a propagandát?
ellenőrzés nélkül.
Mint amikor kijelentetted hogy 70 éves vérkomcsik nevelik az értelmiség GONDOLKDÓ részét.
Egy szűk réteget,nem az egészet,de csak ők gondolkodnak.A műszaki egyetem,meg a többi smafu?
Szerinted kinek a sok évi pénze, adója, jövője megy most a Lőrinc zsebébe?
Ennek a FELÉBŐL az EGÉSZ magyar egészségügyet világszínvonalra lehetne hozni, a személyi feltételekkel (rendesen megfizetett orvosok és ápolók) együtt.
És most neked ez miért fáj?
c2 es nokiát gyári dobozában nem találsz?
Érdekelne, legyen megint 10 évre tartalék telefonom
nincs az a kis péz, ami jól ne jönne...
Ha te kerülnél oda Te meg az Altus-nak adnád.
Amúgymeg látszik itt is hogy nincs ki a segge.
Legalább elkészül,nem úgy mint a szeviép.
Mikor azt hiszed, hogy kivan az ország segge és nem nagyon van már mit ellopni! Lölö cége ÖTEZER MILLIÁRD forintot kap 2024-ig vasútfejlesztésre!

https://tenyek.hu/belfold/3444...
Egy jó állapotban lévő ruszki órát viszont vennék. Aminek a szíjjában iránytű van
Találkozókon abban nyomnám