Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felesleges egymást idegelni a politikával, de láncdohányos druszám magyon szeresse.
Nem vegyülünk
Van készpénzed kártyán?
Hülyegyerek
Szerencsére ez a "szőrszálhasogatás" plusz 350 ezer forint extra kedvezményt ért júniusban. Az értékcsökkenést simán ideadták, jó ez így.
A kocsog clam a legkártekonyabb ragcsalo,visszamenoleg vagy 50 evre.
Az, de életünk része, ha tetszik, ha nem.
Baszott unalmas a politika. Napiszar már teljesen.
Az egész magyar társadalomban hatalmas kárt tett a kommunizmus, a politika elit semmit nem változott, áthelyezhetnénk a jelenlegi helyzetet 1970-be is, semmi nem tűnne fel, mert ugyanaz. Abban igaza van, Ratyi32-nek, hogy nincs alternatíva, egyik rosszabb, mint a másik, ezért kellett volna midnekit kibaszni 90-ben és legalább 3 generációig senkinek a fia, fattya nem vállalhatott volna plotikai pozíciót az akkori brigádból. Ehelyett az akkori csontvázak vigyorognak most is. Ennyi erről. A következő 30 évben sem lesz drámai változás.
Szőrszálhasogatas,ha beleulok,es vezetem elotted mar nem lenne uj.
Akkor ezért hivogatnak az autokereskedök,mert félnek higy rájuk romlik a készlet?
Most épp a toyota hivott, és bármit eladna
De szivárványos
Én is hasonlóan gondolom.
Azt nem tudom,hogyan csinálják,de van pénz a társadalomban
.A többi,amit csinálnak,vérlázító,de nincs alternatíva helyettük,ezért nem járok szavazni.
Nem vagyok hajlandó eldönteni,hogy szart,vagy fost egyek azért,hogy a szakács jól járjon.
A kettő közül azt eszem,amit elém raknak.
Bár várok új kaját az étlapon,de ez csak utópia sajnos.
Sorhárom vaze, sorhárom!
Nem is vattaúj - 2019 decemberi gyártású. Ezér' vót 'ócsó'!
Narancs színű vattaúj ezres-turbós-töltőlevegő hűtős renyóval.
a zászlón meg átlőtt szívű bébifóka lesz.
Ennyi elvakult fidesz-bérenc egyetlen topikban?

Hát hogy csinálunk így forradalmat?
Itt e,építeni meg azé kell mert már nem birják a lölö kőbányái befogadni a sok deportált libsit.
Hogyne érteném
Nem érted te ezt, fideszbérenc lényeg hogy semmi sem jó, akármit csinálnak, az ellenkezőjét kellett volna
Bármi fejlesztés van azon csak fanyalognak, hogy mennyit nyernek rajta Mészárosék.
Mennyivel jobb lenne ha nem fejlesztenének semmiét és egyben lopnák el azt a pénzt ahogy....a baloldal
De azt mondta a kormány hogy épiteni kell. Valakinek biztos van egy rahedli téglája valahonnan
Sikeresen
F2 welnessez, de ö is a fidesz farvizén
Nem kell elfér a TEVA bal oldali raktárában az egész.
A Zoli meg 3 órán keresztül megjátszotta magát.