Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó az acél, abba nehezebben harapnak bele a kátyúk.
Full hülyeség,asszem 1,5 évente veszek 3-4 farmert a Premierben outletbe,ledtöbbször mustang.Eleve akciós 12 rugó környéki/db,erre még jön hogy 3 felett az egyik legolcsóbb termék ingyenes,szóval turiból használtan olyat nem veszek amibe már valaki beleizzadt tökével fetrengett pár hetet már no.
Mindössze 2750 km-t használtam eddig (még nincs teljesen kifizetve, arra kell a pénz...), de imádom. Szó szerint.
Két embernek elég kényelmes és tágas, nagyon csöndes, jól megy de keveset fogyaszt - ezen kívül nagyon szép.

Ha kicsit több pénzem lett volna, akkor is ugyanilyet vettem volna, csak a magasabbik (Intens) felszereltséggel. De így sem bánom, mert az automata digitklíma kivételével minden benne van amire vágytam, gyári alufelniket meg bármikor fogok tudni venni hozzá később is.
Ha nem is éppen neki, de a "kollégáinak".

Egyszerűen nem tudok, de nem is nagyon akarok vigyázni a ruháimra (soha nem is tudtam), ezt pedig új cuccokkal, boltból egyszerűen nem lehet finanszírozni. Egy kifogástalan és márkás farmert majdnem nullkilométeresen megveszek egy ezresért: 2 hónapig ünneplős, utána ugyanennyit dolgozós, újabb 2 hónapig kertben kapálgatós, majd a legvégén malterolós / szobafestős / motorszerelős a cucc, majd megy szépen a kukába.
Milyen az új kocsi amúgy?
Tehát te vetted Pipinek a házakat és ladikot és növesztetted a tokáját míg mások belefulladnak a használt motyójukba.
Én ilyesmit nem mernék használtan megvenni, de ez az én bajom. (Se telefont, se fényképezőgépet, úgy általában semmilyen műszaki cikket - az egyetlen laptopom a kivétel, ne meg persze a komplett motor, autó - a legutolsót nem számítva).

Mi viszont 20 éve szinte kizárólag turiból ruházkodunk, mi ezen tudunk sokat spórolni. Mindenki máshol próbálja megfogni a pénzt.
Vagy 14 éve használtat veszek új igen ritkán kerül motoromra, autómra és míg volt kamionomra és nem nagyon jártam rosszul velük.
Ez már ideológia, nem mennék bele. Az új is jó meg a jó állapotú használt is. Sanyának lehet tetszeni fog a hely és szuper abroncsokat kap majd ott.
Ha nincs pénzem sokat motorozni (gumi, benzin, szerviz), akkor kevesebbet motorozok, nem? Én legalábbis így állok hozzá a dologhoz...
Szkeptikusság helyett csak gurulj el hozzá és nézd meg, hogy milyen minőségű és állapotú használt gumijai vannak. Egyből megváltozik a véleményed.
Ugye óvszerből se veszel használtat?
Azt a gumit valaki valamiért már lehajította a motorjáról...
Keresd Dunaújvárosban a Pumigumi nevű helyet. 4 garázsnyi folyamatosan változó használt motorgumi rengetege van, helyszínen gumiz és még olcsó is.
Múltkor egy 120-190-es nagyon jó állapotú sport gumi szettet szereléssel együtt 45-ért adott.
Mondjuk az, hogy milyen gumi jó nekem azt mint mindenkinek 2 szempont határozza meg, de főleg a lé mert amúgy a legragadósabb gumival járnék ha tehetném, hogy 2-3000-ként cseréljem mert attól, hogy rég nem száguldozok még megállni ugyanolyan hamar kell adott esetben mint másnak meg az sem baj ha a satnya szögletes kanyartechnikámat segíti azzal, hogy nem csúszik, de ez túl drága nekem így kénytelen vagyok beérni a túrasportnak nevezettekkel vagy amit épp találok, de ez csak kínlódás, jobb lenne a racsingosabb guma.
Én ilyet sosem írnék, hisz nem tudom mik a képességei, mindenesetre az tény hogy nagy szájkaratés.
A üres felni peremén is körbe motoroznád clamot.
Számomra ez dicséret. Akkor ez azt jelenti hogy meg van a képesség arra hogy egy csupasz felnivel motorozzunk, miközben te erre csak felgumizva vagy képes. De béna vagy.
Ennyi, megint kiszökött ez a gyökér hülye.
Egyetértek, én is ezt írtam.
Ja, akkor definiáld a tempós körülményt! Kinek mi a tempós. Szerintem mindenki érti csak te nem hogy mire gondolt.
Maga itt?! A temetők meg üresek?
Lehülyéztek látod, mondjuk egyetértek most Ratyi32-vel.
Na nemáááá hogy marketing.
Közútra jó a komoly sporttúra (nem túra), nekem csak ennyi az álláspontom.
Nektek itt egy sima felni is elég a tudásotokhoz.