Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maffia Thaliával.
Én kezdem úgy érezni, hogy itt néhányan simán mehetnének nyárival egy wrc skandináv havas futamon is dobogós helyezésért
Hasonlóan gondolom. Azért használom mert jó, meg kényelmes, de elég jól elvoltam nélküle is. Nem volt igazán köztudatban régen. Simán lassabban mentünk hogy meg tudjunk állni. A balfaszok, meg téligumival is pont olyan balfaszok. Egyébként a jobb tapadás miatt simán gyorsabban megyek szóval a csúszkálás télen ugyan úgy megvan, hiszen ez a jó bene
na ez nem mix meg segg is van benne, örüljetek
mondjuk a zene elég szar

http://youtu.be/g7_k3h-rhw4
Naja, és azokat én nyárigumival csináltam végig
Igaz, ha hegyekbe mentem akkor felkerült a hólánc, de Bánkút felé ez csak az utolsó szakaszt jelentette.
Egyszer beszoptam a Bakonyban, amikor indultam még sütött a nap, délutánra pedig meglepett egy hóvihar, na ott volt egy emelkedő aminek csak lendületből tudtam felmenni, de csak azért sem raktam fel a hóláncot
2500 benne van már
teli van minden kacattal nem érezni hogy szar lenne, mondjuk ilyen 110es volt a maxi tempó amit eddig ment
autópályán egy 150es sávváltást lehet másképp élnénk át vele
Nyáron téligumi életveszélyesebb mint a nyárigumi télen. Én is ezt mondtam, hogy majd lejárom, aztán olyan takony volt hogy inkább mégis feltettem a nyárit. Amúgy meg 10+ éves Michelin Alpin nem rosszabb mint a 2 éves Conti, és nem azért mert a Conti szar lenne.
az akkor volt jó ez meg most
amúgy kezdem úgy érezni a képességeim túlnyúlik a képességeimen
szóval eddig is kibaszott okos voltam de most már annyira okos vagyok hogy magam se tudom felfogni mennyire
mondhatni 1 pixelből tudom az egész ősrobbanást modellezni, így egy kopott gumis kép nem lehet akadály
Tényleg csak ilyen remixelt mocskokat tolsz? Az eredeti saltenpepa jó volt, de ez az agyonmixelt
képen nem tűnik egyformának a borda nagyság, lehet a béna fotózás miatti árnyék miatt
Te ekkora expert vagy, hogy ennyiből látod? Egyébként teljesen szimetrikusan kopott - de igen, kopott, mert benne van vagy 50-70 ezer biztosan és elég lendületesen is megyek vele. Hihető vagy nem, a futóművet 2007 óta nem állították ezen az autón. Utoljára 2 éve volt ellenőrizve, de azóta alig ment.
futómű beállítás nem az igazi
Nyugodtan maradhatunk annyiban hogy ritka szerencséd van ha ez a gumi ilyen idősen még tényleg jól működik hóban. Van körülöttem nagyon sok autó és rendszerint 5-6évesen már szarrá van repedezve.
... mert csak nyelitek a hülyeséget, amit olvastok, saját tapasztalat, az semmi... Kimentem direkt megnézni a gumit (külön felnin van a garázsban)
Hát nem új, az nyilvánvaló, de nem is az a halálos szar, aminek egyesek beállítják - főleg azok, akik szerint a nyári is jó
és ugye ez 12 éves - 5 évesen biztos nem különböztetted volna meg egy újtól
Jah,a tesztek szerint.
Azéért én bizakodom.
http://youtu.be/RibLF4R-yUk;t=742s
Nem jól sikerült, hanem jó briggsztón
A tesztek szerint közel sem tudja a 100 Nm-es átlagos kerékcsavar meghúzási nyomatékot.
Mi ezt csak megszakértjük.
Ez sajnos igaz, ezért is váltok most minőségi 4 évszakosra.
Menőőőőő,én csak előhalászom a fülke alá bebaszott téli szettet és kipróbálom az új lidlis ütvecsavarozót,szigorúan az első havas menet után nyakig latyakos kocsival a sötét és hideg raktárban.
Ahol magányosan tologatom a bútort.
Én is megyek 3 napra fel a Mátrába.... hagy legyen jó idő, ez mar nem oszt nem szoroz a teli kerekeknek, jövő héten meg ennyire se érek rá....
Én szombatra tervezek még egy kis kirándulást kocsival, és majd csak utána. Most állítólag még 20 fok körül is lehet.