Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ránézek és elolvastam nyugi, skippelni szoktam, de hát az ilyen 2 soros szösszenetek egy mp
A rovideket elolvasod?
Most újra elolvastam, azt írja van akinek 40-100 km-t kell utazni a melóba!Bazzeg, ez másoknak is van ennyi, mégsem siratják őket.Pl az autó szerelők sem feltétlen kapnak ugyanannyi fizut ugyanannál a cégnél.Nálunk sem egyforma mindenki bére. Igazából ez egy felesleges uszító cikk!
látszik milyen hülye vagy
Ebben a propaganda cikkben csak ápolókról írnak!Én meg a szaracén orvosról írtam!
Egyelőre nem kaptak meg semmit sem: majd (talán) januártól, amit legelőször február elején fog kézhez kapni. Azt is csak akkor, ha aláírják az - egyébként vállalhatatlanul szar - új szerződési feltételeket. A szerencsétlen átvezényelt orvosok és nővérek még az eddigi fizetésüket sem kapták meg teljes összegben:
https://index.hu/belfold/2020/...
Mondjuk nem nehéz
Szerencsére a kutyák értelmesebbek nálad.

https://m.nyest.hu/hirek/szenz...
Megkapták a megérdemelt béremelést, mostmár nem kell dolgozni!Ráér autót keresgetni magának rendelési időben, mostmár van miből!
milyen sok kóbór kutyáról beszélsz ember Én idén egyet láttam azt is nyakörvel a nyakában
aug 20 és a szilveszteri durongások idején megnövekszik az elkódorgott kutyák száma Egyébként nem számottevő Gyepmesteri hivatal összeszedegeti őket.
Különben meg egy "kóbór" kutya városi körülmények között mit tudna enni??? Legfeljebb kukákat tudna boriogatni. Ez a tevékenysége nem sokáig tartana.
vagy sajnálatból az emberek adnak neki enni addig amíg be nem fogadja valaki Vagy a hivatal el nem szállítja
Ember nélkül kutya nem él meg városi körülmények között
én ezért nem is értettem soha minek neked ez a becsületes tb fizetés Nekem ezzel nem vágsz fel pl. én el tudom értelmesebb dolgokra is költeni a pénzt
Te meg ugyanannyi ellátást kapsz mint ini havi hétezernyócé
Azért nagyon látszik hogy egy villany autó ellenes ember írta a cikket
Mi tetszen rajta? Az, hogy összecsomagolja magát nejlonszatyor méretre
Én inkább írígy vagyok mint tetszen. Nekem lehajolni is kihívás
Egy elgondolkodtató cikk a hazai villanyautózásról:
https://totalcar.hu/magazin/ve...
várom már rohadtúl, mert merenye mellett fog elmenni Eddig csak pécsig vitt be. Onnan még 50 km A 6 FŐÚTON IDŐBEN UGYANANNYI, MINT AZ M6 DUNAÚJVÁROSTÓL PÉCSIG A 160 KM. Nekem jó lesz évente kb. 2x arra járok Stadinba meg egyszer se Kedvenc autópályám. 10 autóval sem találkozni egy duv-pécs szakaszon
Tényleg.... a sok kóbor kutya is mind döglött
Ez kb egy 15 éves poén
Mint mindig van egy kisebb lemaradásod
könnyezzek úgy röhögök
Akkor ki is a vesztes? A kutya ember nélkül nem is létezne, farkasok voltak, kutyák nem.
Én vettem egy laptopot a kocsi diagnosztikai programokhoz
Mert hol ment hol nem ment a másikon a program. Autót is volt hogy megtalálja volt hogy nem
Van rajta egy kopasz w7 de xp is mehet rajta
Azóta nincs hiba meg hiszti a kocsikkal
az összes kutya amit ember tart a gazdája nélkül életképtelen
Láttam már sok kutyát De egyik mancsában sem volt konzervnyitó
A kutya háziasításának, egyértelmű vesztese a kutya Neki az emberre rohadtúl nem volt szüksége, most meg éhenveszik nélküle
abban összesen az van, hogy almozz neki szalmával, adjál neki fókazsírt, meg edzed
Szó sincs róla, hogy a luíz vutton divatházban kell öltöztetni
Te a cikkből melyiket tartod be? A szalmásat a fóka zsírosat vagy, hogy napi 2 órát rohangálsz vele?
https://www.facebook.com/szkitamotorosok

"A Szkíta Motoros Egyesület ez év végén egy nagyon szomorú esemény miatt szervez gyűjtést. Egy hónappal ezelőtt egy részeg autós miatt két motoros társunkat veszítettük el,Gábort és Évát. Sajnos ők már nem segíthetnek négy árva és félárva gyermekeiknek,ezért úgy döntöttünk az idei adománygyűjtést nekik szervezzük. A Pirates Family MC által indított jótékonysági gyűjtést támogatjuk karkötőinkkel és nyakpántjainkkal,szlogenünk változatlan: " Egy gyermek mosolyáért"!
Ha tartós élelmiszerrel,tisztítószerrel szeretnéd támogatni a gyermekeket,azt is szivesen fogadjuk.
A befolyt összeget és az adományokat december 19-én adjuk át a rászoruló gyermekeknek,melyről egy videó összeállítással jelentkezünk majd.
SZKÍTA MOTOROS EGYESÜLET
Takarékbank Zrt. 62700142-14444836
IBAN: HU 81 6270 0142 1444 4836
Ha szeretnél segíteni küldj a fenti számlaszámra 1700 ft-ot,erre az email címre pedig írd meg nekünk a címedet,küldd el a bizonylat fotóját és hogy melyik ajándékunkat kéred:
szkitamotoros@gmail.com
FONTOS! Ha nem kapod meg az ajándékodat,kérjük jelezd nekünk minél hamarabb!
Ha kérdésed van írj e-mailt,keress minket bátran,vagy bármelyik tagunkat!
Putnoki Zoltán: 06 30 9033657
Madarász Sándor: 06 20 5748056
Kajzinger Péter: 06 20 9567568
KÖSZÖNJÜK TÁMOGATÁSOD!"
Futtass egy viruskergetot is... malwarek is tudjak blokkolni a libssh hozzáférést
Megnézem holnap. Sw nem települ, csak futtatni kéne