Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azoknak mondd, akik ott tartanak. Én kertes házban lakom, de sosem volt kutyám: gyerekkorom óta "macskás" vagyok.
Lakótelepi lakásba nem való kutya !
Parkolási gond: pipa!
Te szeretnél egy loncsos pulit szagolgatni egész nap a lakótelepi lakásban?
Na jó, a magyar vizsla talán az egyetlen kivétel.... ...de az meg nem lakótelepi lakásba való.
Kussolj !
Puli, kuvasz, komondor vizsla??! Ismerek olyan állatorvost két komondor a kapuőr, azok senkit nem engednek be.
Nem, majd kenik őket naptejjel.
Nemzeti öntudat ide vagy oda: az őshonos kutyáink kb. bűnrondák, és az ember nem akar olyat társállatnak.
Dehogynem.
ebben van igszság de akkor ne egyél kruplit kukoricát meg még egy halom dolgot se mert az sem őshonos
hobbi kutyából szerintem 90% nem őshonos nálunk
semmilyen vita nincs abban....
Na megyek inkább buzulok egy kicsit és megfuttatom az erdőben a szobavizslámat
Isten bizony minél jobban megismerlek benneteket, annál jobban szeretem a kutyámat
Há me O1G...ja nem az más vita, de kb. ennek is ennyi az értelme
Nincs agya !
Lehet hogy jó a memóriája, és emlékszik arra, hogy hogyan született....
Rokonnál van egy kutyus, amikor megyek arra, viszek neki egy táska kaját, már messziről ugrál fel ahogy meghallja a hangomat, vigyáznom kell nehogy képen nyaljon. És a macska is azonnal előkerül!
Annyira azért nem, csak a medve szégyenkezett volna, (kopasznak érzi magát) !
Ezek szerint nem sikerült megértened.

Akkor mondom máshogy. Az ember vigyázz az eszközeire, ha sokáig jó állapotban akarja tartani.
Rendes olajat tölt a motorba, időben cseréli, letakarja hogy ne legyen retkes. Bemelegíti a motort mielőtt elkezdené hajtani.
Na a kutyával pont így kell bánni, csak míg a motor nem érző lény a kutya az. És ha valaki nem pszihopata, akkor érez annyi empátiát a társállatával, hogy nem akarja szar körülmények között tartani.
Szóval magasról szarom le hogy egy ilyen mérhetetlen buta és kötekedő alak szerint mi a buziság.
Nem tudja mi az !!!
Ezen te lovagolsz csak, nem beszed észre?
Sajnálom, hogy most lépsz
És az miért baj, hogy kabátot adok rá hideg időben?
Ezen miért akadsz így ki?
Írd már le nekem légyszíves!
Tudod, az egész probléma abból fakad, hogy az ember megint okosabb akar lenni a természetnél... 10 000 évig jól működött valami magától, most meg az utóbbi évtizedekben kitaláltuk, hogy jobban tudjuk
Áááá, nem a földrajzilag honos kutyafajtát tartjuk, mert mi megtehetjük Az afrikai herceg malamutot tart, a svéd jóléti polgár meg csivavát aztán azon eszelnek, hogy hogy legyen jó a kutyának... komolyan, nevetségesek tudtok lenni

Na, léptem, megtanultam már, hogy kutyással, dohányossal értelmetlen a hobbijukról vitázni
Régen a pinát se borotválták - volt ott szőrzet rendesen....