Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazából válaszoltunk, csak annyira ostoba vagy hogy képtelen voltál felfogni.
na de lópokróc volt 20 éve us azért nem buzis
kutyának csak betonkád jár aki nem ebben tartja az egyértelműen buzi
Vakoknak hiába mondod, hogy merről virrad.
Hmm,ezen a lovon szerintem nem divatmajomkodásért van lepel,és nem a kuklux klán nyihogó szekciója.
szerintem akkor kabát nélküli se lesz
de úgy gondolom hogy ha ilyen nagy lenne a baj akkor már nem lesz baj mert kipusztítunk mindent
Most hogy mondod ,nem pont a bohócok szoktak a porondon beöltöztetett kutyusokkal lenni ?
Az a baj, hogy te attól gondolod magad férfinak, mert ilyen jelzőket használsz.

Nem mondta még a feleséged, hogy tévedsz???
Látod, én most sem illetlek ilyen jelzőkkel.
Divatmajom vagy, most már minden hiába a buzin még gondolkodom - de nem sokat
Olcsó szöveg ember.Nem vagy még elég nagy bohóc, de jó úton haladsz!!!
Volt olyan, hogy szükség szerint éltünk - és sztem lesz is Majd akkor is körülnézek, hány kabátos kutya lesz már amit nem ettek meg
És mit szólnának a délceg kollégáid, ha a karodban egy rózsaszín kabátkás csivavával becsattognál "szoliba"? Sztem dőlnének a röhögéstől
A vizsla viszont mehet? Mert az macsósabb? de azt csinálsz, amit akarsz
Nem értem hogy min nevetsz !
Nő létemre nem tenném ki a lábam egy öltöztetett kutyával ,te meg büszke vagy rá ?
Van gond veletek pöcörő...
ha a szükség szerint élnénk akkor a gazdaság meghalna mindenki éhezne mert nem lenne munkája szinte senkinek sem

amugy nekem se tetszik ez a francia bulldog, főleg úgy hogy 300 ezer volt(vírus akcióban mert ez a mini 500+ ezer)
de ha van akinek tetszik akkor vigye
Én öltöztettem.
De ettől nem vagyok sem díszbuzi sem bohóc, de te lassan azt csinálsz magadból.
De ezt tiszteletben tartom. Mindenki azt csinál amit akar.
Én minuszokban ráadom a kabátota kutyára, te meg ........
Nekem dehogy baj. Sőt, jót röhögök mindegyik ilyen bohócon. Főként azért, mert nem a szükség, hanem a divat miatt csináljátok
A kérdésemet, hogy melyőtök öltöztette 20 éve a kutyáját, elegánsan átugrottátok
És az miért baj, hogy kabátot adok rá hideg időben?
Ezen miért akadsz így ki?
Írd már le nekem légyszíves!
lakótelepi lakásba egyik kutya se való. Itt jön megint képbe az önzés, amit már emlegettem. Meg az emberszabású okossága, aki évezredeken át szabadban élt állatot 40 m2-es panelban tart az 5-en.
hát igen, egyik díszbuzinak sincs kuvasza, pulija, komondora... talán van egy-kettőnek vizslája - olyan, amiket az ősmagyarok is már öltöztettek Pitbull meg amstaff, az a menő, kéremszépen, mert az ámérikái Faluhelyen látok sok kuvaszt, pulit - egyiken sin kabátka
Én meglennék kukorica meg krumpli nélkül, nincs jobb a búzakenyérnél meg a gyesznyó és marha húsnál, néha tyúk és liba, meg ponty...
Azt hittem, több eszed van, de tévedtem.
Igazad van öreg cigány !
Latinul: macskusz házikusz.
Persze, annak még a neve is az: HÁZI macska
mert a macska igen
A kutya nem lakásba való ! A macskát, ha kiskorától ott lakik rá lehet szoktatni, hogy ne akarjon csavarogni . de a kutya helye nem a lakás.
Állatkínzás !