Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na újabb hülye érkezett be
kéri professzor úr tudományos tájékoztatóját halhattuk a budakeszi reptér radar antennája alól

"Tavasszal volt túltolva, bár utólag könnyű okosnak lenni"

Hát itt ezt írta professzor úr
Mondanám, hogy nem keresem vissza bár én mindíg szívesen visszakeresem az ilyesmit Egész tavasszal azt mantráztad, hogy mind meghalunk maszk nélkül, meg káosz és a végítélet jött el Ehhez képest tavasszal a 600 fertőzöttből volt a valóságban 60. Budapesten van kovid? Csak azért kérdezem mert nálunk itt nincsen
Fura mód itt vagyunk az influenza járvány kibaszott kellős közepén és nincs egy influenzás sem Bár ezt megfejtettem miért. teknap felhív egy cimbim, mondta, most ne szaladjak el hozzá mert bizony ő kovidos Mondom lett pozitív teszted? Aszongya nem csak telefonon elmondta a körzetijének a tüneteket ő meg megállapította a kovidod így 10 napos karanténba van Na inflús, náhás ezért nincs egy sem az országban
Én mindíg szívesen hallom tőlled a rémhíreket csak egyszerűen nem hiszem el
Kicsit eljárt felette az idö minden téren
mi bajod van a c2-essel? 3,2 megapixel
Ez teljesen nyilvánvalová is vált ma
Nem volt szo hitelt érdemlöröl, csak gondolkodásrol. Egyébként nem hinném.hogy bármit is amiröl eddig szo volt itt, azt hiteltérdemlövel lehet fémjelezni ugyhogy ez is elfér itt a többi közt, másrészt meg ha valaki mégiscsak hiteltérdemlöen tud nyilatkozni azt meg elolvasnám.
Nekik ne mondja meg senki, mikor mehetnek majd ők eldöntik és nem vesznek meg egyszerre mindent, mert akkor otthon ülhetnének egy hétig is, pedig ez program..... és ha o délután kettőkor szokott menni mindennap, akkor most is akkor fog
Na.... meg a végén itt lehet majd a monetáris helyzetről is hitelt érdemlően tájékozódni..... ezen a fórumon tényleg mindenhez értünk
A főniciaiak a hibásak pedig lehetne liszttel vagy budipapírral fizetni pénz helyett és akkor Pipi lehetne az új Lölö
Más. Idösáv, ma megnéztem hogyan müködik. Lidl boltokban alakitunk ki táveléréses méréseket több ponton, egy bolt egy nap, ugyhogy az elsö nap az idösávban lézengett pár idösebb, a biztiör a néhány probálkozot elvezényelte. Viszont délután sztem.több idös jelent meg mint a kétorás sávban. Ergo ugyanugy mentek boltba mint máskor, amikor épp kitalálják hogy vásárolni kéne.
Hadznos intézkedés volt.
Nagyon reg óta nem nézek tv-t.... csak a hülyeség megy benne...
Valoban, és elméletileg ezen kéne változtatni.
Igen, mert ezeknek a hiteleknek nem az a lényege hogy visszafizessék, hanem hogy a végtelenségig fizessék a kamatokat.
Bankok csinálják ezt kicsiben is.
Ok...... nem teljesen internetröl, de csak onnan lehet linkelni.
De majd pár év mulva megátjuk, mennyi a realitása. Addig is nézzük a tévét
Hibás elmélet
Az ország nem határoz meg semmit
Van egy pénzkibocsátó cég (ami nem állami cég) és az hozzá a forgalomba a pénzt
Nagy vonalakban:
Elkocogsz a bankba pénzért kell 100 egység
Adja a bank 100 egység + alap kamat + baki kamatért
A bank meg kezében a papírral amit alá írtál hogy vissza fogod fizetni avval kéri a pénzt a bankjegy kibocsátótól amit még is kap és az alap kamattal együtt vissza fizeti
A hiba itt van hogy csak 100 pénzt helyeznek forgalomba és 100+ kamat megy vissza így előbb utóbb minden érték a banké lesz
Elolvastam ezt.... eszembe jutott az a mondás, hogy az internetről tájékozódni olyan, mint tűzcsapból vizet inni nagyon jó írás, bár többször ellentmondásba keveredik saját magával inkább hagyjuk ezt, mint gondolatébresztőt....
A szokásos hitel lufin és lehetséges következményein gondolkodik.
https://www.otpbank.hu/portal/...

Kurva sok az nem kevés.....
Ne olvastam végig, és nem látok a jövőbe. De amíg jutottam, az logikus levezetés, és nem mond ellent a saját véleményemnek.
Azt már fejtegettük régebben, hogy sajnos egy újabb világégés előjelei érződnek, és minderről a vállalkozók tehetnek...igaz Ini?
Ha lehetne én vennék pár AK47-et meg két láda lőszert, de sajnos nem lehet.
Illetve haverkodok Zolival, hátha elvisz a menekülőjárművével ha bekövetkezik az összeomlás.
Valamint én már most is olyan dolgokba fektetem be a pénzem egy részét, ami a pénzügyi rendszer összeomlásakor is hasznomra lehet. Szerszámok, napelem, villanyautó, ingatlanok, tipikusan ilyen.
Persze ha háború is lesz, akkor ezek már nem hasznosak, akkor az AK lenne a hasznos, de addig is biztosabb befektetés mint a pénzügyi alapok.
Tőzsdei részvények sem rosszak. Teslánál van pár részvényem, de háború esetén jó eséllyel ezek is nullázódnak, a pénzügyi válságot viszont átvészelhetik a hasznos cégek.
Az a lényeg hogy kurva sok fedezetlen pénz forog , és csak azért nem dől be mert az emberek hisznek benne+ plusz innen-onnan mindig pumpálni kell bele jelentős összegeket
Pl az USA tartozása jelentős, a teljes összvagyontól is több mégis jó az adósbesorolása
Lehet épp kínozni a kutyát, különösen a rövidszőrűeket, de jó esetben az ember nem azért tartja.
https://sportoljma.hu/magazin/...
Illetve egyfajta pénz elfogyás is, hisz a kölcsönt kamatostol kell megadni (itt nem az egyszeri ember banki kölcsönéröl van szo). Mostanság egyre több hitelt engednek el akár országoknak is. Akár egy uj, digitális alapu pénz is létrejöhet, és az országok maguk határoznák meg épp mennyi pénzre van szükség és annyit adnak ki.
Úgy gondolom nem túl okos ez a jószág
Ellenben nagyon érdekli minden
Sok időt rászánva biztos be lehetne tanítani sok mindenre
Plusz egész bátor, nem kapkodja el a fejét egy pofozkodós- birkózós játék során
Mostanában már ugat is ha valaki mozog az utcán
Az a fej....
Olyanról már én is olvastam hogy túl nagy volt a jólét, sok volt a pénz és egy kicsit meg kellett akasztani a dolgot.
Tenyleg ciki, foleg a legregebbi terrier fajta tagjanak. Macho a csavo. Mindet ellop.