Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy MOTOROS fórum és azzal kapcsolatos témákat írjatok ide! Sajnos ma megint nem lehetett menni sehova, pedig felraktam a téli gumikat, kerékcserével.
Mostanában olvastam: A kismacska odaszaladt egy mexikói siheder csoporthoz, és a legközelebbi belerúgott egy nagyot! Ki nem találnátok a bőrük színét??! Nem svédekről van szó!! Pedig nem azzal van a baj, csak születési hibásak, mert az agyuk hiányzik!
Szerintem ez bogyószállító, csak ráfogod a macskára! Pedig pont e te méreted!
Miért, ki ez?
Én meg voltam győződve róla, hogy ez te vagy.
Ez még poénnak sem jó, hisz deklaráltuk, hogy ÉN nem öltöztetek kutyát A kép pusztán illusztráció, egy kutyaöltöztető homár
De ronda macska
Nem vagy rosszképű gyerek
Iszol te rendesen?
"háttal nem kezdünk mondatot" - persze, hogy nem Ki tudna háttal gépelni? Nem is látni, meg kézre se esik
Pedig nagyon praktikus macskaszállítókat lehet venni:
Nem veszekszünk.
Mért is tennénk.
Ha a kutya fázik kabátoljuk,ha nem,akkor nem.Oszt ennyi.
A lovakat rég kabátolják,és mi europérek vagyunk,így nem rekesszük ki a kutyákat................csak a mucsaj vidéki mlas.
Aki még melóba is lusta kocsival menni.
Nem veszekszem!
Hát, srácok (tudom, háttal nem kezdünk mondatot... ) Zoli és MUZ.. észre sem veszitek, hogy egyet beszéltek,de képesek vagytok rajta összeveszni...
Egy rossz szót nem szóltam.
Pár tényt írtam le!
Tőlem mindenki úgy öltözteti ahogyan akarja, mi közöm hozzá?!
Van macskánk, de sose vittem még sétálni... sőt, fel sincs öltöztetve Azt se tudom, hol alszik, valszeg a garázsban, de reggel mindig előkerül a kajáért
ja, buzi egy idó van
Szóval jó Kristófunk kiskutyája öltöztetve buzis, a macsók bullja/boxere meg nem. Na látjátok, megértem én...
Én sem a kutyára gondoltam
No,akkor engedtessék már meg hogy kutyánál is embere valogassa.
Ja, hogy egy macska buziva állunk szembe. Na az kabát nélkül is kellően buzi
Csak úgy mellékesen jegyzem meg,hogy nincs macska már a környéken, nem tudom hova lettek
Embere válogatja, hátrébb nincs, aztán megint van.
Az én kutyám sem idevaló (Cane Corso), de nincs ruhája.
Van normális háza, szélvédett helyen,szigetelve,hűfüggönnyel, oszt csók.
Sokat csavargunk egész évben, de kabát, se cipő.
Mondjuk ha be bemordul az idő, bent alszik.
Az még hagyján Laci, hogy kopasz kutyát,de amikor génhibás fogyatékos embereket is ??!
De hisz ti is pont ilyenek vagytok !
Pályinkás szép jó reggelt kívánok! A Bszás jöjjön rátok!!! Nagyon örülök, hogy már most korán reggel sikerült Nektek sokakat lebuzizni! Szar ködös idő van,bár az út száraz , Jöjjön már a március, bssza meg a huha isten!!
A csajok aranyosak, a csajok cicásak, vagyis a cicák aranyosak de ezt ez a kütyaruházó homár csapat nem vágja