Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen. Te vagy.
Elolvastad már a cikket?
Szégyenek vagytok !
Kemény itteni motorosok !
Dehát régen elég volt.
Pontosan. Ahogy azoknak a kutyáknak sem amire kabátot adnak, merthogy olyan fajták.
Nem a malamutot öltözteti senki, ha megfigyelted.
Cikket amúgy elolvastad már?
ja, és amit leírva látok, az mindig igaz. Sosem téved. Aha egyébként el. Jó nagy faszságokkal van tele. A kutyacipő különösen tetszett
Amiből egyértelműen kiderül ,hogy Alaszkában nem tartanak rövidszőrű kutyát ,mert az éghajlat nem megfelelő !
Afrikába pedig nem menő a szánhúzó kutya !
De ti ezt nem veszitek figyelembe ,inkább olyan kutyát vesztek ,ami télen fázik vagy megfagy.
Pumi ,Kuvasz ,Németjuhász ...stb...
Ennyire egyszerű !
Nem ruhát kell adni egy állatra ,hanem gondolkodni kellene !
Barmok !
Persze, én vagyok a beteg, nem azok, akik eszkimó kutyát tartanak panelban nyáron, vagy valami afrikai fajtát kínoznak itt télen, felöltöztetve - mindezt puszta önzésből vagy divatból... a legkreténebbek meg még meg is magyarázzák...
Elolvastad a linkelt cikket? Abban ott van minden ostobaságodra a válasz.
Zoli nem tudja mi az a “pina” !
Ő még nem látott olyat !
Szerinted az eszkimó kutyának, meg a mexikói kutyának is ugyan úgy el kell viselnie a magyarországi telet.
Szóval a válasz Igen, beteg vagy, de én inkább csak ostobának neveznélek, mert a tudatlan nem kérkedik a tudatlanságának tárgyával.
növessz.....
Egy lyukas bőrdarab a pöcsöm elé most is elég - errefelé vidéken ez pinának híjjuk
Kabátot meg azért veszek fel, B+, mert nekem nincs téli szőrzetem
Hát már sose' lesz igazi tavasz?!
Nem értem, miért... de tudom, ez a kutya-kabát dolog nálad is meleg téma
Amit TE normálisnak tartasz... mert emberi léptékkel nézed... pedig ez egy állat. Télre hájat és másfajta szőrt növeszt, meg többet eszik. Tudja a dolgát, nincs szüksége a ti eszetekre
A mi kutyánk Basset, rövid szőrű az is. Sose fázik, sőt még ilyenkor is belemegy a Tiszába... kéne is neki valami neoprém ruha, nehogy feljelentsen valami állatbuzi az ejrópai bíróságon állatkínzásért
Pedig van attól rosszabb is...
A Kingsmanben volt az a mondat, hogy a stílus maga az ember.
Az őskorban is elég volt egy lyukas bőrdarab a pöcse elé az embernek.
Te mert veszel fel kabátot?
Vagy még a 19.szazadban elég volt egy kapcarongy,minek veszel fel zoknit?
Nem biztos hogy akarnak veled beszélgetni.
De a kérdésemre nem mondtatok semmit... hányan öltöztettétek 20 éve a kutyát? Buzi egy majmok vagytok!
Menjetek már ki az erdőbe - ott is számtalan felöltözött állat rohangál mi lesz a következő hóbort? Nyáron meg bikinit adtok rájuk?
Te adsz kabátkát az ölebedre, és én vagyok a beteg. Értem... sebaj...
Tapolca: Borult szr idő. Novemberi tipikusan! Ez van, nem kívánságműsor!
Világtalan, engedd el!
Ja sok buzi. Normális életkörülményt biztosít a kutyájának.

https://sportoljma.hu/magazin/...