Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én mindent megeszek vagy iszok ami házi mint pl. házi sertés, házi nyúl házi pálesz.
Seggből szájba!
Minimálisan 110 ember elég egy egészséges populáció kialakításához.
Persze szigorú szelekcióval és párosítással.
De nyilván minél nagyobb, az induló létszám, annál stabilabb a rendszer.
Mondjuk azt nem értem hogy Ádám és Éva hogy csinálták
Produkált jó néhány olyan pózt, ahol egészen jól hozzáférhető lenne a muff!
A kínai büfés megmondta: Panírozva!
Mondjuk ez a posta furi,nyomkövetésen bevillant hogy a cucc a 6.-os postán van kézbesítőnél.
Hétfő reggel.23.-án.
Délután a teljes rész törölve és azóta is a 19.-ei országos logisztikai központon áll.
Na jó,de a tudomány nevében simán?
Nem kéne komplett elemezni hogy miféleszerzet,nem e pusztulmeg az istenbarma tőle?
Ilyesmi.
sütni kellett volna mert sütve minden finom
Szembetalálkoznak az első élőlénnyel a bolygón...................éééééés,nem baj skacok,mindjárt megfőzöm őt,nyugodtan megehetitek.
már az alap ötlet fura, 12 egyeddel egy kolóniát létesíteni lehetetlen, túl nagy lenne a beltenyészet
Na jahh, még az elején úgy voltam vele:adjunk neki egy esélyt, hátha lesz belőle valami...
Aztán amikor az Android terhes lett és kihányt egy repülő kígyót, hát... engem elveszítettek...
A két kapcsoló nem egy magasságban van, ha jól látom
Aki ezt a szart gyártotta,na neki a logikáról,emberi kapcsolatról és egy totál új planétán túlésről halvány lövése sincsen.
Egy elmeháborodottan liberálfasiszta,feminista,vallásgyűlölettel átitatott katyvasz,annyira távol áll minden józan döntéstől hogy valami fergeteges.
az a farkas gyermekei nem csak bizarr hanem egy rakat fos is, látszik hogy ridley scott megöregedett
Na, tessék, motoros téma:
Vagy nem
Zoli, jól emléxem, te írtál múltkor valamit, az HBO "új" sorozatáról, a Farkas gyermekeiről?
Pár hete Ini felemlegette a Kaliforgiát, végül megnéztem az összes részét, mert egy-két, régebben véletlenül látott epizódból arra emlékeztem, hogy alapjában elég vicces kis sorozat. Na mindegy is, miután végeztem vele, sorozathiányom lett és megnéztem ezt a Farkas Gyermekeit is... mit mondjak? elég beteges..
nyugodjunk meg, és teszteljük magunkat
akinek ez tetszik az nem buzi:
http://youtu.be/_cVw-ppE84k
Azért jó, hogy ennyi fölös pénzünk van:
https://444.hu/2020/11/16/megh...
Ne légy kirekesztő!
Nameg indíthatnák egy Free Tintahal tüntetést,és elfoglalhatnánk az állatkert akváriumait,blokád alá vonva,kirekesztve mindenkit.
És a cuki garnélarákok?
Azt láttam a metróban fagyasztva.
Csak a Csutkánynak és a haverjainak van pénze olyasmire, őt kérdezd!
nekem az amstaf nem volt hajlandó bejönni a teraszra még amikor -20fok volt akkor sem
az előző még a házába sem ment be hiába csináltam neki kettő félét is
annak végül egy fa keretre kifeszítettt szőnyeg lett az alvó helye, alatta hungarocellel, azon elvolt
pedig az amstaff se egy gyapjas jószág, a hasán meg a combjai belső felén alig van szőr
Akkor én most motoros témaként rákérdeznék hogy mi a véleményetek az esztelen mészárláshoz amit a királyrákok körében tapasztaltok,csak mert megeszik szegényeket?
Nnnna megjött az időjárás jelentő