Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jákob leszerepelt a paprika nélküli paprikáskrumpli főzéssel.
azt hiszem jobb marketingest kell keresnem, nem vagy elég produktív
nem hiszem, hogy függetlenobjektívnak titulálná magát, sztem a min szociálliberálisnak... de a fasz tudja
Osszatok burgonyát, az bevált!
De legyen édesburgonya, az sokkal menőbb - és azt még a Jakab is szereti.
Na jó de apáti kormánypropagandista,marci meg függetlenobjektív.
kéne egy hiteles kereszténydemokrata arc plus raptor topogoban hogy odaérjünk 26-ra.
sztem többet fizet neki, mint pl Apáti Bencének, akinek azért még GMarci szinvonala alá is sikerült leküzdenie magát legalább egy cipője hagy legyen
Viszont a gulyasmarcinak jol fizet a mikroadomany a komcsi bullshitert,80 ezres nike air max ban lehet igazan mrgszuntetni a kapitalizmust.
A csirkefarhat is drágul
Válts munkát.
B1G.
Nem azt írtam hogy nem tudom kifizetni, hanem csak azt, hogy bosszantó. A fizum nem nőtt (sőt a prémiumfeltételek miatt nem kicsit csökkent is), viszont mindenért egyre többet kérnek mindenütt. O1G.
Ez se rossz. De neked ilyen van asszem.
Kicsit kevesebb bagó meg petes argus azt már ki is kalkuláltad. Tucc te elvenni mindig magadtól, hogy egyre jobb legyen, mint a cockók.
Amúgy meg ugye majom & bánón.
Inkább 250-ért.
És átlagos rüszünek.
Ez jó lehet? Ennyiért lidlis csizma sincs már... Magas rüszt annyit jelent, hogy nagy rüszü állatoknak?
O1G.
Olvassak a fórumot és látják, hogy veszélyes vagy
Qrva annyukat, 10%-kal felemelték a kocsi CASCO-jának díját: már 61 ezer forint évente a teljes körű, 54 ezer helyett..... (Nem volt káreseményem, szóval backup6ttyák!)
nekem a román cross csizma talpa az első úton levált, csak a spiccvas tartotta
ezeknek jó vastag a talpuk teli vertem 3-as pozdorja csavarral, kicsit hangos lett a járás de még mindig megvan, jó sok túrát kibírt csomó csavar feje már le is van kopva
vakami hasonlót nézett
lehet pont ilyet csak feketében
bár amennyire megnéztem nekem mind egyforma
Csak random kereses kep alapjan,a lajos mar nem arulja a vtb1-et csak az utodjat gondolom.

https://m.louis.eu/artikel/van...
biztos nem átverés 47EUR, minden méretben és a Rider13-t is bennehagyták a nevében
Alkalmi csizma, egyetlen alkalomra?
Ez nem csizma,csak egy hoki bakancs a paki csavótol.
Majd ranezek.
De max farmer ala.
https://www.muziker.hu/forma-b...

Én valami ilyesmit vennék akkor. Egy inkább túra mint enduro csizmát. Ez úgy ahogy jól néz ki. Nekem is kell egy olyan ami bírja a vizet, a KTM andesv2 jó lenne csak szegény olyan ronda mint egy gumicsizma, viszont egy jó túra csizma.