Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt mondja hogy mindegyiknek más az előnye, és más a hátránya.
Ha te azt preferálod, akkor neked az a legjobb.
4,7 millio, regisztralt van.
ezeket lesöprik a picsába Nem foglalkoznak vele De mint az előbb leírtam nem is kell. Érje el a kormány a célját ezekkel a rendelkezésekkel. Nekünk meg nem nehéz betartani azt a kis kellemetlenséget azért cserébe, hogy nem tette kötelezővé az oltást. Ennyi. Kivárjuk amíg leoltják a 60%-ot. Kivárjuk, hogy mi lesz azokkal akik felvették az oltást, illetve várjuk a következő időszakban azokat a fejlesztéseket amik valóban tartós védelmet nyújthatnak a vírussal szemben és nem is preventív kell őket alkalmazni hanem amikor már tüneteket produkálunk.
szerintem esélytelen a 6 milla
ismetettségi körben a nyuggereket leszámítva negyede ha oltat, nyuggerestül is jó ha fele van
olyanok se oltatnak aki pl pincérnő, vagy boltban dolgozik kisegítőnek
úgy gondolom a nem megfelelő kommunikáció miatt nem oltatnak
Bogyo mar most voros seggű pavian.
Dehogy tűnik el
Ezek az oltások nem ölik meg a vírust !
A mutációk ellen meg nem elég hatásosak ...
Minket nem rávenni akarnak valamire ,hanem zsarolnak !
Augusztusig mi sehová nem mehetünk...most olvastam !
leírtam már. Ebben nem kell logikát keresni Étterembe nem mehetek kártya nélkül de dolgozni igen
Nincs benne semmi logika. Ennek a diszkriminációnak 1 célja van. Hogy minél több embert rá tudjanak venni az oltakozásra
Én nem sértődök meg ezen. Tudomásul veszem. Én fel tudom találni magam a pénzköltő helyek nélkül is A kormány szerintem jól csinálja. Ő az oltásban látja a megoldást és, hogy minél több embert rá tudjon erre venni jelen helyzetben ezt tudja tenni. Nem sok eszköz van a kezében(én is ez csinálnám lehet még drasztikusabban)
Ezzel az intézkedésével legalább 500- egy millió ember beoltatja magát pluszban akinek eddig esze ágában sem volt oltakozni. Ha előkerül a pincéből a fájzer akkor még legalább fél millió ember nekiszalad a tűnek. Azt kb. 6 millánál fogunk tartani a legvégső elszámoláskor szerintem kb. ennél a számnál be is fog fulladni a dolog. Addigra ellövik az összes puskaport, nem lesz már olyan intézkedés amivel a maradék embercsoport rávehető lenne. Szerintem nem is kell. Ha a lakosság 60% be lesz oltva és tényleg ez a gyógyír akkor a vírus sem tud hatékony lenni szépen eltűnik szerintem
Ez egy folyamat része !
Elutasítás esetén lehet fordulni feljebb...de az már nem Magyarország !
Ott viszont nyernek !
Ez a cél...
A Birkamenetre gondolsz? Állítólag lesz!
Meg no o1g maratont is
Na ezzel.pont.nem fognak semmit elérni. Pedig jól összeszedett....
Kéne csinálni egy "no covid" maratont,mondjuk egy hétig szót sem ejteni róla.
amúgy ez sem mond mást (bár nem mondja ki) hogy az elölt vírus a legjobb
már ha normálisan meg van csinálva.....
mondjuk azt nem tudtam higy az astra sputnyik meg csak 1x adható be és vírust kell váltani
akkor a bogyó mégsem lesz gibbon a 6. oltás után
mert lehet kígyóhere vírus lesz a következő körben benne
pont azért raktam be egy kis korrupciós témát a fidesz hívőknek, hogy hátha eltérünk már ettől a kovid mizériától
na mi meg ráérünk kivárni amikor már a c2-ön csak egy gombot kell nyomjak és HUSS koronavírus
No igen. Megérte a felárat a többrétegű üveg.
Szerintem mindketten becsokiztak, elég lassan kapcsoltak az elején, de aztán úgy tűnt legalább a francia csóka értette a dolgát.
A golyoallo uvegek azer peregnek rendesen.
Túl nagy pánik nincs az arcukon.
Sanszos......
Nagyon sok ilyen paradox helyzet fog kialakulni még.
Azon már gondolkoztatok,érdekes dolog ez,vegyük csak az éttermeket,ott vannak az ott dolgozó emberek.A kutya nem várja el hogy be legyenek oltva,nagy számok törvénye alapján jó pár nincs is,szóval ott dolgozik egész nap az étterembe oltatlanul de másnap a szabadnapján nem teheti be oda a lábát vendégként,mert nincs beoltva.Kissé röhejes,vagy nem is tudom mi a helyes kifejezés.