Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy taxival fog járni, ha csöpp esze van.....
el kell adni a kocsiját utána majd biciklizik
Azért tegyük hozzá hogy az aki ténylegesen a vírus miatt oltat az jó ha a lakosság 20%-a,a többi az étterem meg a színház miatt teszi, mert bele van kényszerítve ha menni akar.
Inkább mozogjon - békaügetésben.
Addig állj egy helyben, vívó állásban
szivattyút kár volt kenni csak körbe kell nézni hol van öntési sorja
nálunk ha aktívak voktak a pulyák napi 2x is takarítottam a szűrőt, pedig elég nagy volt majdnem akkora mint egy ásványvizes pakack
te is fiam brútusz
biciklit vettem neki egyébként 15 éve Mondta, hogy Ő bizony azzal jár nyáron dolgozni mert kell a mozgás. Asszem azóta 2 szer volt bringával dolgozni többet én nem láttam rajta ülni Én használom, ha valami havernál esemény van(szülinap ilyesmi ) akkor azzal gurulok,mert inkább egy 30-ast fizetek mint a jogsit adjam. Bár az elmúlt években inkább ott aludtam a buli helyszíneken azt mentem inkább autóval
jobban szeretek puha segget markolászgatni
Én csak a saját dolgommal foglalkozok, nincs időm másokat vigasztalni eregy oltakozni nőjjön a szám
nem azzal kezdtem összerakás után amikor még nem kezdtem engedni bele a vizet Sem a 32-es csőbe nem jó, sem belülről nem jó, sem kívülről nem jó Nem is tudom mire használjam mert a pöcsömre meg kicsi (próbáltam)
Most kikötöttem a szivattyút, oszt a kerítésre felkötöttem a csöveket. Megvárom amíg leszárad, a csöveket feltöltöm vízzel azt vizsgálódok. A szivattyúból is csöpögött némi víz, ott sem frankó az O gyűrűnél a tömítés megkentem fbs-el úgy sem fogom azt a szűrőt hetente cserélgetni, meg fbs-től még szét tudom szedni ha kell
Azt ha nem jutok eredményre, van a szomszédba egy platóskocsi, felrakjuk targoncával vízzel együtt azt úgy viszem vissza az ósenba 3 napos cseregariba
az asszonynak vegyél egy biciklit és tébláboljon azzal, olcsóbb is meg a segge is izmosabb lesz
ezért kérdezem kéri professzort, mert ő locsol vele mi a tapasztalata. Azt lehet el is bomlanak ezek a szerek idő után, meg hát ami nekem a kútból jön az sem biztos, hogy steril víz amikor fél kilóméterre tőlem nagyüzemben folyik a mezőgazdálkodás
belülről sem?
ha esetleg meg lesz a 6 milla az már majdnem mindenki ha a kivándoroltakat nem számoljuk akkor élhetünk itthon szerintem kb. 9 millióan. azt 0-12 évig is lehet elég sok lurkó akinek az oltás még nem opció. Meg valamiért van olyan érzésem, hogy a beoltott szülő sem nem fogja vinni a gyerekét oltani szerintem van mindenkiben egy bizonyos fokú határozatlanság ez ügyben ezért azt, mondom 6 millió oltásnál maradunk kb 1-2 millióan akik nem mertek a bátrak útjára lépni felnőttszámot tekintve. Az meg qrva jó arány ha tényleg a vírus ellen az oltás a jó, mint másnaposság ellen a kombinált por akkor 6 millernél befullad a vírus további terjedése. Szerintem
Igazad volt Pocses,már fenn is vannak a képek
Én biztos nem locsolnék vegyszeres vízzel - attól minden ki fog dögleni.
van mellette egy esővíz gyűjtő aknám épen le is tudnám engedni, de elhasználnám én inkább a kerti locsolásra Kérdés: ilyen klórozott, meg algátlanított vegyszeres víz nem árt a növényeknek, mert az asszony elutasította tegnap a felvetésemet a kerti locsolással kapcsolatban
Mindenki, aki számít. Értsd jól....
Mindenki? A számok nem ezt mutatják, még zsarolással sem.
A szomszédom 2 héttel hamaréb kezdett hozzá ugyanennél a cégnél, neki már megy a rendszer kicserélték az óráját. 1 héten belül kint voltak, ahogy a srác leadta a készrejelentést
A másik szomszédom 1 évvel ezelőtt csinálta ezt akkor még támogatás nélkül. 12 kw-at szereltetett kis se látszik a tető a sok paneltól asszem 30-at számoltam neki. neki akkor még 2,5 millerből kijött ez
nekem 18x 370 w van most fent de 9 kw-ig bővíthető ekkora az inverter Arra gondoltam, ha valamikor lehet még kapni a 4 milleres villany dácsiából akkor az asszonynak újítok egyet, mert sokban van nekem a városi furikázása, hiába csak 1,3-as az autó benyel 8 litert
Van 1 leeresztő szelepe, ahhoz adtak egy csatlakozót amit össze lehet dugni a slaggal, ha le kell ereszteni Az most nem vigasztal azzal semmi gond és le sem akarom ereszteni, örülök, hogy feltöltöttem A keringetőhöz is van két csonk nyilván, 1 ahonnan elviszi a vizet meg egy ahol visszaküldi a vizet Gyanítom gégecső van valahol megrepedve
de van én azt próbálgattam nem ment a csőbe
nincs hozzá dugó?
nekem volt 2db kék dugó amivel a medencében belül le lehetett dugózni