Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így kb annyira szól bele az örökítésbe és a gyereknemzésbe mint az étrended,ami azért mivel bevallottan nem mindig full bio beleszólhat.
Én meg felnevelni nem akarom a gyereket nem csinálni.
Pont neked laikusnak való a zálltorvos videója,amiben le van írva mit tesz a vírus.
És pont ezt teszi a vakcina is csak mivel nem a teljes örö kítő anyagot,csak egy pici szeletét használja fel veszélytelenebb mint a vírus.
Amit te mint szagértő bagatellizálni szoktál.
Ez viszont jó hír a Pfizerrel oltakozóknak: https://index.hu/kulfold/2021/...
Az is egy tényező a sok közül.
amúgy egyre kevesebb gyerek egészséges
valami kisebb-nagyobb gebasz egyre sűrűbben előfordul amióta a hölgyek nem akarnak 17-18 évesen szülni
Nem teljesen. Sajnos elég sok minden hatással van a reprodukcióra. Nem véletken a rengeteg allergiás sem.
A dnsbe piszkálás sem hagyható figyelmen kivül.
A gyerekvállalás egyik nagy stressze az egészséges gyerek szüketése. De mint mondtam téged ez nem érint
Nekem tuti nem - annál sokkal jobban utálok maszkban lenni. Csak ha kiszállok, akkor veszem fel valamelyiket. (Van vagy 10 db a kocsiban, ebből kettő "használós", a többi steril (?) nejlonzacsiban a kesztyűtartóban illetve a kartámasz rekeszében leledzik.
Immunrendszer átprogramozása,mondomén,mintha william gibson írta volna a cikket.
De még mindig nem értem hogy kerül az immunrendszer mellé a reprodukció?
Vagy ez olyan mint a foghúzásom hogy egyet fizettem és kettőt kaptam?
Ez nem szarul fogalmazás hanem egy bulvár fos indexesen megírva.
Bogyó!! Ezt neked találták ki!
Az orvosok a citokinvihar ellen küzdöttek, a cikk az immunrendster komplex átprogramozódását feltételezi. Szarul fogalmazott az iró. Az utódlás meg mondjuk a te esetedben nem releváns de szerencsére sokakat érint ergo nem elhanyagolható szempont.
Inkább téged, mint a romákat
Meghato.
értetek aggódom baszki
mert ha mégsem halok ki akkor nektek kell eltartani az adótokból
Akkó meg mafaszé aggódik.
Gyerek van,és tuti előbb öli meg az édességfüggése mint a fájzer.
Amúgy a cukorra rá van írva mennyi minden káros hatása van?
Foglalkozik vele valaki is?
nem tudni
amilyen ütemben romlok jó eséllyel lesz fölöttem 2 mérer sárgahomok
Hol lenne? Az örök horgászparadicsomban....
Hol leszel 10 év múlva oltás nélkül?
ez így igaz
de az ellenkezőjéről sincs semmi info

majd 5-10 év után kiderül
módszer szerint én a kínaiban hiszek
az hogy hogyan készítik és tényleg az van-e benne az más kérdés
A cikk azt írja le hogy nem tudjuk mi lesz de az nagyon.
Kibaszott hatásvadász semmi.
A parizernek a DDT,nek és a csernobili nukleáris hatásnak se tudod mi az utódlásra a hatása.
De itt a cikkben szó sincs az utódlásról.
Ez a legrosszabb hatása hogy általánosságokból és lehet hogy féle feltételezésekből egy légkondiszerelő összedobja hogy az ükunokája 3 lábú lesz.
Erről még a cikkben sincs szó.
Csak arról hogy lehet kisebb lesz a szervezet heves immunreakciója.
Ami ellen mindig is küzdöttek az orvosok.
Azt mondod, akkor inkább az AstraZeneca 125.000: 1-hez trombózisveszélye?
ezekre mondtam hogy nincs hosszú távú ismeret......
és nem mindegy hogy pár 10 ezer (teszt) ember szopik be vagy pár milliárd......
persze simán benne van higy semmit sem fog okozni
Erről volt szó az elején is.......de persze ez mind badarság hisz megesszük a parizert is......
Én sem azt mondom hogy a most alkalmazásba vett oltás lemérgez. Hanem hogy a hosszútávú hatását illetve a következő generációra gyakorolt hatásáról fogalma nincs senkinek. Egyeblőre annyit tudnak hogy egy adott célra amire fejlesztették megfelelő.
Én se láttam tirexet de attól még lehet.