Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...nekem még közben az is eszembe jutott, hogy tömör platina rúdból kiesztergáltathatná, de Ini amilyen spúr, biztos nem így csinálná
https://gepeszplaza.hu/termek/...
én kigugliztam, biztos neked is ment volna... 8 rugó/méter. Sztem semmiből nem olcsóbb. Betonból is 6-7000, de az 100 kg/m kb. az szopás...
Egyébként minden drága... most csináltam 15 m kerítést, famintás vaslemez, 2 m magas, csak az anyag volt 150 ezer... és ugye én csináltam az egészet. Ha vállalkozót kérek fel rá, min. a duplája, de lehet, hogy 3x lett volna...
Novessz bambuszt,gyorsan ingyen nő.
300mm körüli cső milyen anyagból lenne a legolcsóbb? egy árkot kell megszüntetni, aztán geci drága a sárga pvc cső
kell kb 30 méter
semmi szükség a nagykerre, a gyártó simán meg tudja oldani a feladatait, most már nem akkora kihívás egy vagy több teherautót fenntartani
felénk sok kis cég nem csak csinálja a termékeket hanem árulja is és ha kell szállíja is, de van olyan boros aki kamionszám hordja a fos borait a multiknak
Azt mondtad,hogy lehet rá értelmes magyarázat
Hallgatom
már a maszkra nincs értelmes magyarázat
nem bútorbolt nagykerre gondoltam festék, élelmiszer, műanyagáru és a többi...
Lehet rá értelmes magyarázat - ha amúgy bír egész nap maszkban lenni: nem javallott retkes kézzel (nem lehet mindenütt és mindenhol kezet mosni, fertőtleníteni) le-fel húzogatni, tapperolni azt a maszkot.
mi azokat összeolvasztottuk megtuningoltuk sűrített tejjel és egy egész finom massza lett
régen aktív voltam a konyhában mindig ment a kisérletezés
Elég degenerált vagy ha úgy gondolod olyan most mint amikor a múltszázadban ilyen puffadt csokizabáló gyerek voltál.
Minimum40 éve befuccsoltak a bútoros nagykerek,a kicsik a rendszerváltáskor alakultak tőkehiány miatt,a nagy volt államiak mert kihaltak mint a mamutok.Mióta csinálom nagyon kevés általában importőri maradt.
Az utolsó nagy a Retz volt,az is eltüntetett pár milliárd áfá-t és lehúzta a rolót.
tibi csoki Én két pofára zabálom a csokoládét de azt a tibicsokit kihagynám ha egyáltalán még létezik elég szar íze volt
Most toltam néhány mikulás csokit meg néhány nyulat és tojást le az orcámba ebéd után. Szerintem nyár közepéig még ehetem mire elfogy a gyerek télapos meg húsvétos csokiáradata
van még egy csomó nagyker De tény,hogy az internet térhódítása átformálta a kereskedelmet Gyorsabban fejlődött mint lehetett volna egy megfelelő piaci verseny szabályt alkotni rá. Ez olyan kb. mint az elektromos rollerek esete
már kész rá a fűtés is Van a kapcsolójába fí relé lehet frílac felnéz megüti a guta
Előttem eszed meg a tibicsokit?
ezért írom mert annyiszor rámkiáltotad már ezt a 3 hónapot ,hogy úgy döntöttem ha tényleg így akarod nem adok neked több időt
Ahogy látom a gondolatmeneteit és a kinézetét ,családon belüli “balesetből” fogant .
Szerencsére a testvére is fiú ,így megállt a szaporulat ....
a lényeget nem érted ezek szerint
Már rég nem kell nagyker,szerintem itthon a szegmensben ahol vagyok nincs is.Csak a lengyelek erőlködnek.
Azokból is egy életképes van.Az is csak azért mert a magyar piac kicsi,egyedül egy nagy portfoliót nem lehet finanszírozni ekkora piacra.Ezért összebútorozott az itteni egy nagy lengyel céggel aminek így a konszignációs raktárából 3 hét alatt meggyün egy 300 oldalas katalógusból minden.
És nem kel alap 3 hónapot várni egy konténer távolkeleti cuccra.
Nameg ha megin keresztbefordul a catornában egy ladik pipi csak februárra kapja meg a műanyagzsák medencéjét.
úgy kell fordítani, hogy ne látszon ha össze van rakva
nekem arra van Elég sokat meg is eszek belőle és mi bajom van Szépszál del legyény vagyok
Egyszer látam egy videót amikor a faszi megörökítete, hogy egy mcmenüt koplett hamburgerestől sültkrumplistól, üdítőstől elzárt egy műanyag dobozba, majd elásta a földbe. Majd 20 év után elővette kinézetre kb. olyan volt mint előtte 20 éve, mondjuk meg is ette én lehet nemettem folna meg az egészet esetleg a felét
most milyen vírusról is beszéltek
Te most komolyan úgy gondolod hogy az a fogalmatlan biorobot volt a kiskereskedő?
Talán a fotósbolt volt a legközelebb egy normális kereskedőhöz.
De ott is bukott a dolog avval hogy nem jutalékos rendszerben van az alkalmazott.
A többi a "szarok bele multinál vagyok mindegy mennyit adok el a fizetésem ugyanannyi" féle áruházi eladó.
Ha te egy ténylegesen kiskereskedőhöz mész be az simán elad neked.
Pl ha esetleg elmennél az afgán fotósboltoshoz tuti tudtál volna jót boltolni.
Szerintem költözz el.
az a baj, hogy baszni sem nagyon akarnak még akkor Van néhány komám akinek ilyen idős lányaik vannak hát elképesztő a tendencia
Nyomkodják a szar telefonjukat nem is érdekli őket más a másik oldalon ugyanetz csinálják a fiúkák is azt elmennek a nemek egymás mellett. Én i14 éves koromtól már jártam a diszkóba 15 évesen szúrtuk a lányokat nem is kellet ettől jobb elfoglaltság. Áldom a jóisten,hgoy az én fiatal koromba még a tekerős telefon is ritkaság számba ment