Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még sincs kolbászból a kerítés?
Indexes cikk. Azért nagyon ne adj a károgásukra, mert eddig nem sok dolog jött be nekik
Ausztriában elfogadják az első oltást +22 nap-ot.
Na elegem lett, és elcsábultam.
Szétment a praktikeres olcsó Black&Decker flexem, mondjuk jól bírta, de bevallom örülök hogy kidobhatom, mert így "kénytelen" voltam venni egy új akkus flexet.
https://www.szerszamoutlet.hu/...

Lehet azért mert nem Parkside, de ez bírja a munkát, és a terhelést.
Szerelem első flexelésre
Holnap nem tudom mit fogok csinálni még, de tuti kell hozzá flex
Ma bemelegítésnek befejeztem egy új teraszlépcső vázat, meg levágtam a régi szétrohadtat.
Bizony. Jelzés, hogy oda viszem a pénzem, ahol nekem jól esik...és ez egyre nagyobb arányban internetes bolt...
Szerintem lassan az élelmiszert is haza rendelem...
A nyug annyi hogy ket hettel a 2. Utan engednek,az oltasin meg csak az elso datum van.
Lehet masik vevot jobban szeretnek.
Azert az hogy ennyien basztak rad jelzes lehet.
Nekem már van foglalásom a Horvátokhoz...Remélem az osztrák papírokkal kevesebb nyűgjük lesz :-)
Nekem mindegy milyen rendszerben van az alkalmazott. Soha többet meg a közelükbe sem megyek, még egy apróságért sem, mint egy kábel, pótakku, vagy SD kártya...
Mindent rendelek...
Holott nekem megérne felárat, ha komolyan vesznek, segítenek, de nekik meg nem éri meg...van ilyen, haladunk a korral...
Nem szoktam szorakozasbol indexet olvasni,max ha te belinkeled ranezek.
De ezt siman megugrom,az a sajtcetli megvan.
Ha az kell nekik.
Ezert is fogok vadaszni a regebbi 1,4T re,a flanszia 1,2 helyett.Bar mire odajutok a szilartest akku miatt mar azt kell venni.
Bar az ara nagyon fog fajni.
Bár nem biztos, hogy mindenkit érdekel, de engem néha megőrjít az a kereskedői gyakorlat, amikor ugyanazt a terméket ezerszer felrak a hirdetője egy-egy külön hirdetésben csak a színe más, illetve mondjuk valamelyik fizikai mérete.

Pl. itt az apróhirdetésben az xxxxxx hátitatyó ahány szín, annyi hirdetés de ugyanaz az ár, meg a szöveg is. nem egy kép és mellé írva, hogy van kékben, pirosban meg sárgában, esetleg mindegyikről egy kis kép az elsőnek megjelenő kép mellé. Mint amikor lefotóznék egy eladó motort, és ahány oldalról, annyi hirdetést raknék fel.

Van ettől rosszabb is, amikor valaki mondjuk felrak egy képet egy stockfotót egy szimeringről, de azt ezerszer, az első hirdetés:
- ez van 20*25*5
- ez van 22*25*5
- ez van 25*30*5
..
..
- ez van 45*55*5
Közben persze van száz ugyanolyan kép.
Régebben azt írtam, hogy a politkusok mellett nálam az újságíróknak nevezett firkászok azok, akiknek bár magasabb iskolai végzettségük van mint 8 általános, de a világon nincs hülyébb náluk. Páran azért a babérokra törnek.
tesóm,

miért ütne meg? De biztosíthatlak, ellenkező esetben sem ütne, ha téged meg az áram.
Írtam már egyszer, láttam a hozzánk beszállított harmonikába hajtogatott autókat beszállítva, akiknek a drivere kb. ugyanígy kezelte a közlekedés legelemibb szabályait.
A Winkler cikke adta meg a végső lökést, hogy ki kell próbáljam (előtte Swiftben gondolkodtunk - olyat is vezethettem előzőleg): ő utálja a kismotoros kisautókat, mégis tetszett neki a menése. https://totalcar.hu/tesztek/20...
Jah, es a vicc hogy nem ilyen mini bohockocsi van +8 kiloert.
Amugy ez mindenhol van, csak nem fos renault kiskocsi kene, bar ez is francia, a regebb opel fejlesztesrol mar lemaradtam.
https://www.opel-keszlet.hu/re...
Probalni kiprobaltad ezek szerint.
Nem vokt eleg a yt.
Tessék, itt egy majdnem ugyanolyan, csak már a fos (DPF-es, 90 lovas) motorral (én tavaly több mint egymillával kevesebbért vettem a 100 lovasat): https://www.renaultkeszletrol....
Ha nem hiszed, most is vannak akciós (leárazott) autóik, tudsz is foglalni: https://www.renaultkeszletrol.hu/
Röhögni fogsz, neten rendeltem (faszbukon tolták az akcijós hirdetést - egyébként lemaradtam volna). Félre lehetett tetetni pár napra (neten keresztül) a konkrét alvázszámú (valahol az országban raktáron rohadó, adott színű, felszereltségű, adott egyéb extrákkal rendelkező) gépet. Felhívtak Szekszárdról, megbeszélt időpontra el kellett menni hozzájuk, és ki lehetett próbálni egy ugyanilyet (csak bilikék színűt). Ugyanakkor vezethettem az előző generációs, 900 köbcis 4-es Clio-t is. (Az is volt dögivel kifutó készletről - ugyanennyiért fullosat vehettem volna - de az az autó nem tetszett: gyönge, hangos, és zongoralakkos a műszerfala. Ezután szerződéskötés, 400 ezer forint előleggel. Eközben megnézték, szervizsoron átvizsgálták a beszámítandó Ceed-et, és adtak rá egy eléggé pofátlanul nyomott árat.

Kb. egy hét múlva hozatták le Pestről (ott rohadt csórikám már fél éve), akkor elmehettem immár ténylegesen megnézni (rendszám nélküli volt még, tehát menni nem lehetett vele), bele ülni. Irány the OTP-bank, kifizetni a teljes vételárat (mínusz előleg és mínusz Ceed ára). Újabb egy hét alatt lerendszámozták, üzembe helyezték, és akkor kellett vinni a Ceed-et leadni, a Clio-t átvenni.
ilyeneket én is találtam, de meglehetősen drága
pár éve ilyen párezer vot métere ezeknek a sárga vackoknak
Apropo,neten rendelted a renyot?
Tesztek es yt videok alapjan.?
Vagy elmentel tapizni?
Nem szeretném túlterhelni vele az egyetlen agysejtedet....