Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerencsére Meg az ország szerencséjére
Tagadd le 3 hónap mulva.Szokásod.
esküszöm én is szoktam ilyeneket látni
Tegnap jött velem szembe egy rendőrautó és a faszin maszk volt egyedül ült az autóba
most én is elmorzsoltam egy könnycseppet
akkor csak megdöglesz tán
oltással hol lenne 3 hónap múlva ahol ti lesztek
ott a lehetőség mindenki előtt a netes boltra
nem is drága a webshop ára
beiratkozol egy gépkezelői tanfolyamra eldobod a gagyi c2 telefont és webboltos leszel
3 hónapon belül neked kapútó
szerintem én csak később megyek oltakozni Megvárom abíg a bogyó a lankadt farkával csinál gyereket így oltás után Megvárom amíg a gyerek 20 éves lesz, azt ha okosabb meg értelmesebb mint az apja akkor rászánom magam az oltásra
végetek
mi ezt megmondtuk előre itt pusztúl a fél sm
pl. ott vettem egy tűzhelyet a hétvégén nagyon segítőkészek voltak Elmondták, mi hogy hán y merre ez alapján el tudtam dönteni melyik kell Aztán ott is több az eladó mint a vásárló Annyit nem értek, hgoy a saját webshopjukon miért van néhány termék olcsóbban házhozszállítva mint a boltba

De mindegy. A kiskereskedelem nagy bajban van nem csak hazánkban, hanem mindenhol. A net baromira nyomul és a mű vírus hiszti elég jól felgyorsította ezt a folyamatot. Állítólag amcsiban néhány éve bezártak 3000 plázát mert okafogyottá vált Nálunk a kiskereskedelmi ágazat az egyik húzó motor. De most szépen befullasztják, meg hát elmarad a beharangozott gigantikus segítségnyújtás is A netes kereskedelemnek töredéke a fizetnivalója mint egy kiskereskedelmi egységnek. Én azokat is ugyanúgy adóztatnám így lenne a fer.
tudod ez úgy működött régen és így működne jól most is, ha a gyártó csak nagykernek forgalmazhatna a nagyker csak kiskernek forgalmazhatna neten forgalmazott termékre rakódnának olyan járulékok mint egy kiskereskedelmi egységre rakódik, hogy ne legyen versenyelőny
igazad van bezáratnám az összes kiskereskedelmi üzletet mi a fasznak sokkal jobb a net. ruhát is bútort is lehet rajta venni az olyan kínai vacakoknak amivel díszíted az autód meg végeláthatatlna tárháza van a neten Az így munkanélkülivé vált 1 millió embernek meg fedezné az a fizetését akine nem a kiskereskedelemből él meg Bőven van rá keret hisz neten olcsóbban lehet vásárolni a különbözetből meg lehet fizetni a 3 milliónak a munkanélkülivé vált 1 milliót benne vagyok
Na majd kapsz a pofádra a bútorboltostl.
Mert ez a rendje.Jegyzokonyv,fotok,email.
Kuldik a cseredarabot.
Fasza ez a rendeles meg szallitas.
Ha nem az Aliról rendelted, akkor sérülten mijaf@szér' vetted át?
Még akár ezzel is egyetértek, a meki csak általánosításból ment. És nyilván nem havi egy két alkalom.
Inkabb csak sok papirmunka es emailezgetes,es majd jon egy 3-as csomag kesobb.
Bar egyenlore ezt beteszem mintadarabnak.
Havonta egy meki,plusz nyaralaskor siman belefer,amugy azt egy fals panel hogy jelentosebben mű lenne mibt egy éttermi hekk vagy sutogetos kolbasz.
Tők jó az még, kisebbre kell szabni egyedi mérettel drágán eladni
Nem is gondolnad hogy minden IS fenn van profin az YT,-n.
Legutoljara terdimplantokat es fogimplantokat tanultam.
Egyenlore jobban idegesitenek a buzi targoncasok mint a dns es a citokin vihar.
Most ert ide egy nem eppen aliexpresszes csomagocska,apro gonddal.
Na ezért sem hagyatkozom rád egyébként igazságot mondtál a bevitt anyagok tekintetében de szándékosan nem kéne tetézni. A mértéktelen mű kaja pl meki már láttatja hatását. Akinek erre van igénye egye. Én , mi amit kehet kerülünk.
Mondjuk azt elhiszem hogy az akkukat DIY youtube videók alapján nagyon kitanultad, de azért az emberből nem hagyatkoznék a te klinikai disszertációdra
Amugy láttam.azt a videót, pont az elején emliti hogy kérték tőle egy ilyen összeállitás megszerkesztését. Ráadásul ő se tud többet mint más a jövőt illetöen.
Gondolod korábban nem így volt? Amikor 10-12 gyereket szültek , hogy egy kettő megérje a felnőttkort közülük?