Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az sem kellett. Itt átlátszó a víz...
Látom mostok csajok
Így szeretem ...a motorozás nem nektek való !
Polárszűróvel?
Megőrültél?
Értelmetlen. Pipi fotózási tanácsait élvezhettük, de te már úgy is tudod hogy kell szar képeket lőni
Én így horgászok. Ez nem fáj a halaknak :-)
Visszaolvasni?
ultraderm sikamika kefe aztán nedves porszívó felszív
anno a kocka zsiguli szőnyegből kijöttek a borfoltok, pedig vagy 5-6 évig 20as kannáztak vele szerintem minden kanyarban kifolyt a kocsiba 2-3 deci
se folt se szag nem maradt
Jófogás.
Ha nem fotózok, akkor most hogy érhetném el máshogy, hogy bárkit is éhessé tegyek ebéd után közvetlenül
De legalább jó szarokat.
A te életedben biztosan csak semmi értelme képek születhetnek. Nem jársz szép helyekre nyaralni, nincsenek gyerekeid akik felcseperedésére szeretnél az átlagosnál jobban emlékezni, nem jársz rendezvényekre, nincsenek barátaid, családod...Elfogadom, hogy neked értéktelen az életed...nem megörökít´sre méltó...
Jó esetben így van ahogy mondod, de régebben a központi fűtést cső takarékosságból, vagy nem tudom milyen meggondolásból simán sorba kötötték.
Ennek köszönhetően az első lakásban kurvameleg volt és nyitott ablaknál aludtak, az utolsóban meg fáztak.
Ez akkor kezdett gond lenni, amikor az általány díjas központi fűtés megszűnt, így kaloriméterekkel nézték kinél mennyi hőmennyiséget ad le a radiátor és így fizettek arányosan, ezért már nem nyitotta ki az ablakot, csak elzárta a radiátort amitől még jobban fázott az utolsó lakó.
Így hogy ne kelljen szétvésni a házat, beraktak egy kerülő ágat, így szabályozhatóvá vállt a radiátor, a kerülő ágon pedig tud áramlani akkor is ha el van zárva.
Persze azért ezt elég jól be kellett szabályozni, de működőképes megoldás, még ha baromság is volt így megcsinálni eredetileg.
néptáncosnak így is jó
kétféleképp oldották meg....
B+ Pipi, ilyen szó, hogy "azt" van a magyar nyelvben, de nem ott, ahol te használod... ne legyé má' paraszt! beszéjjé szépen! Használd az "oszt" vagy "osztán" ezek simán csak tájjellegűek, ez még megy is hozzád nem műveletlen jellegűek Vagy jó az "azután" vagy az "aztán" is - előtte vesszővel
Ez nem egészen így van... mindenütt van egy felszálló meg egy visszatérő vastag gerinc, és azokra a radiátorok párhuzamosan... ez valami kókányolás lehet...
erre nem gondoltam akkor a vizessel úgy köttetem,hogy én szabályozzam a többieknek a fűtésüket Ha a lépcsőházból egy nem fizet elzárom a fűtést az egész lépcsőházba a falitáblára meg kiírom melyik lakó miatt volt Nem leszek telhetetlen nem kérek én sokat A havi távhőszámlájukon felül egy 10-es ha kell a fűtés
Szerintem boldogan fizetik mert fázni senki sem szeret Ahogy jövök le a 4-ikről szépem becsöngetek mindenkihez a pénzért Ez plusz havi 140 Egész jó ötletet adtál
hajlok erre a megoldásra csak olyan büdös az a szőnyeg, mintha oroszlán nőtt volna ott föl úgy, hogy nem almozták
Így is van ahogy írod általában 5-öt kibír aszt doberdó Javítgattatni nem szabad, a kiterjesztett garancia is csak kidobott pénz Tudomásul kell venni 5 év azt csere. ha van ami ennél többet bír azt úgy kell tekinteni, hogy minden 5 év feletti üzemképes idő az ajándék
Azzal sem, pedig az is olcsó volt.
Bár igaz, az anyós is Whirpool mosógépet vett mert a mienk milyen jó, aztán neki tönkrement a garancia lejárta után, megkapta a mienket ami már akkor 10 éves volt, és azóta is az megy nála
Szóval még az évjárat sem mindegy, mert nem lehet tudni mikor pakolták bele a mesterséges avulást
A whirlpool-al sem
Nekem az AEG-el sem volt
Amit kell azt tudja, és azt vallom amit Ini. Elég olcsó ahhoz hogy 3-5 év után kidobjam ha elromlik, de ennél már többet bírt.
amúgy a Boschal országos szerződésem van, valahogy csak megoldom....
a 10 éves háztartási gépek is makulátlanok, sőt jó pár éve a cégben is csak ilyen gépek vannak, soha egyik sem romlott el...
remélem is, a faszom sem akar 20 éves gépeket....