Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motorozaskor bajmolodik a franc ezekkel a vackokkal.
A kameraja is tuti.
Na meg a borostával súlyosbított toka....
Tényleg rohadt nagy hombár fejed van.
Csaxólok, hogy az én fényképezőgépem (amivel motorozni is szoktam, a gyári alapobjektívével együtt van vagy 40 deka, és egy nagyobb zsebben is elfér. Persze a plusz objektívek, állvány és egyéb kacatok nélkül - de így is jó képeket tudsz vele lőni: https://edigital.hu/cserelheto...
én nem tudnék babrálgatni 6 kg-os fényképező teleobjektívnek az álígatásával meg fényviszonyok meg a faszom Hülyéknek való az. Ami az övtáskában elfér néhány 10 grammos fényképező. 1 gombot kell rajta nyomni azt jó az idő Qrvára megnéznélek amikor a zemplémbe nekiindulnánk a nagymilicnek a füzéri vártól, húzná e a nyakad a technika merőlegesen felfelé 1,8 km eren a csataréti erdészháztól
De minek?
A ladikba vedelni?
a helyzet az, hogy szebb helyekre járok mint te. Csábító az a hófödte hegycsúcs is azzal a faviskóval amin kívül mást nem tudsz fényképezni egy 3 napos kirándulást megérhetne többet nem Én nem emlékezni akarok hanem megélni dolgokat. rendezvényeket én magam csinálok az élet meg mindenki számára olyan amilyen ahogy megéli ui: család is van barátok is vannak aztán amikor ezekből elegem van elvonulok néhány napra szerencsére van hova
te háttal ülsz a moziban ebből semmi nem igaz
Az irigyseg all legtávolabb tőlem
nem kell irigykedni hogy milyen tökéletes vagyok, azt gondolná a "többi" nép hogy ez jó, de nem az
szörnyen idegesítő ám hogy mindenki hülye mindenhez csak én nem
Így vagy te mindennel egyszer sikerül valami véletlenül, azóta értesz ahhoz IS
a fotózásról annyit hogy 2012 óta nem vagyok vasutas, előtte csináltam egy profil képet munkatársamról azóta az a fészbuk képe
kb 2 óra szenvedés volt mire elkészült a tuti kép a hölgyről, aki egészen előnytelen formával és textúrákkal renelkezett
velemszületett képesség a jó fotó készítés, de mivel nem érdekel a téma így nem készül sok jó fotó
a horgászat más
az egy remek kifogás hogy ne legyen otthon az ember
én pl nagyon szeretek egyedül lenni a szabadban, a csatorna part ehhez egy jó hely, ha nem horgásznék közben az volna a hülyeség mert akkor ugyan mi a fenét keresnék ott?
Kicsit érthetőbben: mond azt hogy nem érdekel, de attól nem lessz automatikusan hülyeség, csak simán érdektelen számodra.
Pl szerintem a horgászat hülyeség, főleg hogy még utálod is a halat
Milyen jó hogy nem szeretem az uborkát, mert ha szeretném, akkor meg kellene ennem, pedig nem szeretem az uborkát
értenék ha egy kicsit is érdekelne..... de semmi értelme az egésznek
én aztmondom hogy egy gyalog ember egy méteres obival nem csinál olyan képeket 800méterről a 46 fokos afrikai melegben egy heverésző oroszlánról mint a 300 ezres drón odarepülve 8 méterre
mert azért az a kütyü is csinál 4k felvételeket, persze nem 800 méterre való na de a drón lényege hogy oda tudj menni ahová nem tudsz vagy nem szeretnél
Fék a gyávák fegyvere.
Persze hogy nem állítják meg őket...fék sincs
Azért nem. Tényleg vannak egész jó kamerával felszerelt drónok.
De ettől még Ini nem ért a fotózáshoz
Nem bizony….