Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te még sosem mentél 180-al… mit idegeskedsz? 😂
Én csak arra leszek kíváncsi, hogy ha mindezek ellenére semennyire nem csökkennek a balesetek, akkor visszakapom a pénzemet az EU-tól?
😂
Majd kikapcsolod 😂
“A Renault és Dacia nem lesz képes 180 felett menni” 😂 😂 😂 oda nem kell korlátozás 😂
Kilencven akárhány gender van, valamelyikbe csak belefér 😆
Egyre kevesbe erzem az EU elonyet. 🤔
No, lehet, hogy mégis gáz éesz ez a dolog főleg ha jól oévastam akkor rá 2 évre a régebbi autókna ia be kell szerelni, gomdolom ez a cucc egy régi főleg computer nélküli járműbe sok százezerbe kerül majd na meg ahohy néze, ez a tgk-k tachojához hasonlóan a hatóságoknak is hozzáférést biztosíthat. : https://telex.hu/tudomany/2021...
A mell tényleg száraz volt nekem, de nem is ettem belőle.
Az épp kb 2,5kg csirkecomb filé a tárcsán eleinte még az olajban mielőtt kihúztuk volna a szélére míg az olajban krumpli sült tovább, összesen 6 kg körüli különböző husok sültek, kissé sok volt 7 emberre, de majd elfogy. 😃
kicsit száraz volt de nem volt gáz
süthették volna kicsit kevesebbet is
10 lejbe nem fér bele a szarvasgombás kaviár
Ez az első étel mi? Számomra nem túl megnyerő 🙁 - de ugye nem is nekem kell megenni 😁
10 lejes vacsora
volt leves is de az nem tetszett nagyon tehénszagú volt a tejföl benne
egy házi krémes is jár hozzá
Még műkörmöst kéne......
Kajafotó? 😄 :
👍️ 👌 ✌️
Nekem most borzaszto égedelem++os.
Minden idegszalaval azon van hogy idegesitsen.
Dominanskodik,hiaba csapom le,csak ideig-oraig,akaratos nyuszoges ha nem vele van foglalkozva.
Es megtanitott hugom blökije hogyha kiloki a kapu alatt a labdat majd zajong akkor valaki kimegy es behozza,vele foglalkozik. 😆
A baj hogy mar olyan gyors hogy kurvara nem tom meg pofancsapni se ha disznosagot csinal. 😆
Azt hallottam hogy már joga van a férfiaknak is szülni, de hogy kutyát is... 😲 😆
Jut eszembe, már megszületett az új kiskutyám 😁
2 kan született az alomban, még nem volt választás…. de csak dec végén hozom el 3 honaposan, mert az utolsó negyedévben nem lesz időm, annyi a meló….
🤔 😫
Engedd el 😉 😂
Meehhhh.
Jobban kene figyelnem. 😂
Katasztrófa 😂 Én az ilyet betudom túra költségnek 😆
Borzaszto mi? 😆
Értem, hogy terelsz.
Dehogynem, mivel nem olyat szív így a nem létezőhöz viszonyítasz. Mondtam, ha okosnak akarsz látszani akkor legalább a részletekre is figyelj. Ha erre képtelen vagy, akkor a te iskoláztatásoddal van baj.