Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd ha egyszer egy neccesebb előzéskor a limiter miatt halnak meg páran, akkor esetleg meggondolják. Na, meg a drágább, sportosabb autók egyszerűen eladhatatlanok lesznek így. Hacsak nem teszik lehetővé "külön pénzért" az eszköz végleges kiiktatását....
Hallani mindenfélét.
Limiter, csipogás, rezgés, kikapcsolható, de csak rövid ideig.
Az automata feljelentős részt majd pár év múlva teszik kötelezővé, csak szép apránként.
De persze a Tesla rendszerét nem engedik mert sokkal jobb mint amit a németek tudnak, és az hogy néz ki már. Előbb rá kell sózni a népre a drága, semmire való kütyüket.
Úgy ahogy a daciád 😁
Át toltuk márciusi szállításra.
No:
😂 😂
Annyira jó amikor ennyit hülyéskedsz 😂
Kikapcsolható lesz, úgyhogy ne izgulj, mikor mesz az új s merciert 😆 5 éve tolják ezt… nem is egységes a rendszer, lesz ahol csak pedál rezgés jelez stb. Jelenteni sem fog a rendszer
Dehogy vezetik be, egy baromság, szerintem még a 22-t is ki fogják tolni az új autóknál.
Szerimtem alig pár %-nak van új vagy annyira fiatal autója, hogy érdemes legyen egy milla körüli rendszert beépíteni, sokakat mwgfontolásra fog ez a döntést késztetni az eu-ról már amennyiben tényleg bevezetik.
Állítólag nem lesz teljesen kikapcsolható gondolom a feljelentő funkció lesz az. Aki tachos autót vezet az ismeri ezt az érzést, hát majd megismeri mindenki.
700 fabatkát
igazából pont olyan volt mint a többi dália,még csak észre sem vettem volna,csak a rendszámot szúrtam ki.
néhány hónap és látsz ebből rengeteget bármerre nézel(fetrengős)
láttam egyet a héten,legalábbis gondolom hogy olyan volt amit te is akarsz,mert zöld rendszáma volt.
meg van már a teszla(kérdőjeles)
remélem még az új villanydákóba ezt nem teszik bele(gondolkodós) én ilyen extra nélkül kértem(szemeit körbeforgató) 180 felett is szeretnénk vele hasítani (meghajlós)
nem tőled kérdezte(kezeit széttáró)
mit ér az a 10 lej manapság?
legalább sarokcsiszolóval kiganéztad a tárcsát(meghajlós)
? Itt van előttem a szórólap már van választás holnap lesz a vége(kezeit széttáró)
Ezt, úgy szokták mondani, hogy nem elég hülyének lenned annak is kell látszani(fetrengős)
pedig felesleges neki(kezeit széttáró) Már nem sok van belőle hátra(óranézegetős)
látod? te vagy az egyik aki nem tudja magáról 😂
Ha meg kimondanám akkor meg megsértődnél(kezeit széttáró) úgy, hogy én tudom de nem mondom ki(kuncogós)
akkor mázlista(kezeit széttáró) Neki 2 hét múlva úgy is tik-tak(fetrengős)
Dehogynem. Versenyző vagyok.....
....nem szoktam nyerni 😂

Nem a 180 a lényeg, autóval az bőven elég nekem, de utálom ha 60-nál okoskodik a géprendőr.
Amúgy a Teslám 200 felett is megy, csak annál szerencsére bele lehet nyúlni a szoftverbe és ki lehet venni ilyen faszságokat.
Bár abban nem hiszek hogy utólag beleteszik bármibe is.
Abból lenne parasztlázadás.
Navi eddig is tudott jelezni amikor gyorsan mentem, de az első volt amit kikapcsoltam mert baromi irritáló és gyorshajtásra ösztönöz az állandó csipogása 😆
A sebesség korlátozótól meg már majdnem balesetet is szenvedtem, mert előzés közben torpant meg az a szar.
Inkább tanítsák meg vezetni a sok idiótát, azzal többre menne a baleseti statisztika.