Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

legközelebb az opelban alszok és viszek aro konzervet enni az ilyen szállás helyett 😂
ott legalább az egér nem futkos a folyosón
Éééééén,sose lopok.
Csak yahtot és malájkurvákat.
De kamera és telefon zéro. 😂
Bányaafaszom, de nem adhattok el semmit és lopni is csak ugy ha marad is
F2 hazajon,belehuz a valasztasba,megnyeri,en leszek a penztaros,szoval hawaii dizsi lesz. 😂
Olyasmi. Asszony kitalálta a hülye kertépítést vagy miafaszt
Plusz ismét kiárusítják az országot, amit még lehet eladnak a multikat és a bankokat meg ismét a végletekig kiszolgálják. Sose szavaztam a fideszre, most is igencsak ellenemre lesz de muszáj lesz.....
Ja, és a lengyelekhez képest a mi mérlegünk még szarabb.....hiába, kisország vagyunk tele magyarellenes hazaáruló ep képviselőkkel.
Ez korai laska. 😂
Mulcsolni akarsz vele?
Kései laska ilyen korán ?
A lengyel jelentésből kitűnik hogy a kohéziós alapok és elnyerhető pályázatok köszönő viszonyban sincsenek a kivitt nyereséggel,szóval azok visszacsorgatása a lényeg.
És szerintem azért tartják vissza a covid csomag 3200 milliárdját hogy azt a ellenzék ossza vissza nekik.
A maradég forgács meg ne lölönek és a sleppnek menjen hanem a katkának és a leisztinger féléknek.
Tehát marad ugyanaz a klientúra kiszolgálás,csak mellé totális amatőr balfaszság és a brüsszel még látszatellenállás mentes kiszolgálása.
ehhez hozzátehetjük hogy ha ténylegesen beváltják a beteg tisztogatási fogadalmaikat akkor a válság közepén a teljes államigazgatást egyben kirúgják,a 12 év alatt felépített középvállalati struktúrát (kurvára nem a tulajokat,azok előtte a pénz nagy részével lelépnek) szétbaszva lesz minimum egymillió új munkanélküli akik most lölönél és a haveroknál dolgoznak.
Szóval fasza ár lesz azé hogy bogyó nyugiban hátradőlve szisszentsen egy pet argust hogy o1g. 🤔
Igényes? 3000/fő/éj? 😁 Ne légy Pipi... 😂
Az még majd pluszba jön..... sajnos ők méginkább benyalják Brüsszel elvárásait ami aztán végképp nem értünk van.
Azon kívül hogy a bolgár bálna vagy a gyakorló elmebeteg,esetleg a magas és sovány kancsöcsű lesz a miniszterelnök? 😂
Ez fertőző? 😂
Lesz itt még baj, de mire észreveszik késő lesz...addig elnyomják az ellenhangokat erővel......
mostanában nincs gondom vele
amikor még a többnapos motoros túrák voltak sűrűn előfordult, napokig vizes csizmában-zokniban lenni
volt egyszer hogy 3 napig le sem vettem a csizmát abban aludtam mert olyan hideg volt
Azt hittem, hogy a lábadon..... 😂
beindult a gomba termesztés
Olyan vagyok mint ini, nem akarok dolgozni vele.
ahol vágnak fenyő erdőt ott mindig van egy csomó ilyen kéreg meg egyéb ág zúzalék
pár éve felénk is vágtak egy részt aztán vittem apámnak savasítani a talajt mert a gesztenye fája nem szereti a meszes talajt
Ja, meg az erdész meg ne lássa!
Fenyőerdőben, csak dolgozni kell vele.... 😉
Hol lehet olcsón jó sok fenyőkérget venni?
Attól már jobbak is vannak, de jónak számít