Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fater meg azt sajnálta, hogy ekkora lett
Mér mire számítasz hogy nem lesz? Csak majd győzd nézegetni, Meg én győzzem átküldeni mert én nem töltöm fel az ziher. A faszom szarakod annyit. Max feldobom a saját google drive-omra azt onnan ha kell leszedek 1-2 fotót. De ugye lesz itt valaki aki majd pakol fel. Majd csak úgy füstöl a gép a feltöltés közben. Aztán nincs reklamálás miatta mert dádá lesz
Faterod sajnált baszod....
Faterod sajnált baszod....
Szegény MuTTer!
Vidit fotót csinálni azt kérjük a beszámolót...
5,2 kilóval születtem, azóta is sajnálom anyámat Tajgetoszról nem basztak volna le az biztos
Mit számít az?
Én simán megcuccolnék akár egy 18 évest is nem lenne lelkiismetet furdalásom azért hogy több mint 25 évvel fiatalabb mint én
És nem is okoznék csalódást, olyan atom formában vagyok hogy simán menne 1 percen belül mind a korabeli kisfiúknak
Holnap is hosszú nap lesz de majd csak Pénteken startolunk. Amúgy meg tuti lejelentkezünk az utóbbi napok után
Milesszholnap?
Nem szeretnélek. Aluggyá mert holnap hosszú lesz a nap álompuncival...
Full 4g van baszod még is akad néha, de csak ez a pöcsömöccse sportmotor fórum
Nem lesz ilyen több. Ugyan már ne röhögtess. max 1 hétig bírnád normálisan viselkedve utána ha tovább erőltetnéd először belilulna a fejed aztán kipukkadnál mint egy lufi
Japán persze,ha azoktól veszik a komponenseket.
Fingja sincs a multinacionális beszállítói rendszerekről.
Amúgy meg lengőkar H,nemmmmmmar.
Plusz adalék hogy ez a speed regebbi túlélő mint a legolajos gixxer.
És a modell váltás után brembo fékek mérkőztek rá.
Ezek a nissinek még inkább a kawanal voltak jellemzőek,a suzuki fillereskedett vacak tokico-kkal.
Tudod 80%-a japán. A maradék a nagyfater traktorjárol van. Ennyi :D
Milyenekre
Neee, nem szabad ettol megfosztani a tarsadalmat! Ilyenekre szukseg van!
Az a nap nagyon kutya volt sírtunk még egy óra múlva is a röhögéstől... de nem lesz ilyen több
Az kismamaforumon mar van, aki csak ulve tud aludni
Neha tenyleg ugy erzem, mert kezd mar sulya is lenni a kis szarosnak
Szerintem egyszerubb szerezni egy allvanyt a kameranak, mert abbol nem lenne koszonet, hogy en is a foldon vihogva, fetrengve igyekszem megorokiteni a jovo nemzedekenek e felejthetetlen pillanatokat
Lenyeltel egy medicinlabdat?
Na majd amikor se háton se oldalon sem sehogy sem lesz jó aludni akkor visszatérünk a mostani gravitációs tér dologra
Lemerik a magzatvizet