Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól látom Zoli, Mi 9SE? Teljesen jó! Én is egy olyanra akarok újítani

Szépen összegyűltetek! 3 körül voltunk arra mi is, szuper volt!
Látjátok , milyen szépen és kulturáltan nevezték el azt az "erősség"-et !
Isten király nap
Csesznek megtöltve Több tucat darázsal
Járj utána gondosan mert nehogy nagyobb baj legyen belőle! Tűz pl! Egy akku magától nem szokott lemerülni. nehogy otthagyjon valahol!
Mondta már itt valaki , vedd le a sarut akár több napra , ha veszti a feszültséget szerezz egy tartalékot , aztán ha végleg megellik , cseréled !
"- az asztali gépemet nem vagyok hajlandó cipelni!" Helytelen!
Me,a kompresszor melle tuti elfer.
igen, de ahhoz meg program is kell
meg akkora buzi nagy kártya hogy el sem fér benne
nekem tud raw-ot de sosem használtam még
Motorozáskor csak a kis windowsos tablet van nálam - az asztali gépemet nem vagyok hajlandó cipelni!
Utana meg nyarvogni hogy a tablet szenved a konvertalassal.
Akkusarut ellenőriztem (nem volt laza) - de mondom, az akku egyetlen éjszaka alatt közel nullára lemerült. Itthon egy órát töltöttem, utána elindult, menet közben meg feltöltötte magát.
Meglazult akkusaru pl. a gyújtáskapcsolót mikor tisztítottad ki kontakt-spraivel pl??
Rendes fényképezőgéppel RAW-ban lődözni, és 2 egérkattintással felhúzod az árnyékos részeket.
közelebb kell menni és nyomni egy vakut
persze ha lenne rajta rendes vaku
a foto cuccok többsége is elvérzik ilyen esetben, csak ott van rendes vaku
Ja és fix hogy 10perc alatt kizavarnak a plitvicei tavaktól ha nincs jegyed !
A Pádison még hó van.
Az iphone is elvérzik. A másodikon próbáltam javítani utólag.
Az egesz egy bazinagy fa lugas,baszhatom,hacsak nem tolom a vizbe.
Nekem tetszik.
Csak a vízjel ne lenne rajt... latod, ott verzik el a telefon a második képen, a motor sötét, a horizont kiégett.
Ezért nem lesz jó soha egy telefon
szerintem nem volt rossz vetel ez a kameras sziamiau.
Lentebbi témához, a jó gumi a legfontosabb. Nem az a lényeg hogy mennyire puha hanem hogy milyen a profilja. Nem mindegy hogy félkézzel beesik a kanyarba a motor és csak húzod a gázt vagy úgy kell beerőltetni.
jó az a szakasz, ha kiküldik postán a csekket akkor szerintem nekem annyi lesz a levélben, hogy “kérem a jogosítványát postázza a horvát rendőrségnek “

Azt néztem, hogy mennyi guminyom volt a szalagkorlátig, volt ahol reggel 2 és délután már 3

Pont most jó oda lemenni egy hónap múlva már meleg lesz meg tömeg
Az inditozás idejére se veszi le?
Nem lehet hogy valami lemeritette mégiscsak?
A GS500 mindig felkapcsolt lámpával önindítóz - első főtengelyfordulatra röffen hidegen-melegen, mint eddig. Azért nem értem, hogy mi a fene lehetett vele 3 napja....
Ha felkapcsolt lámpa mellett is határozottan teker és indit akkor még jó lehet, de egy terheléses mérés pontosabb képet ad.