Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez nem gs500, majd ha kipróbálsz egyet utána beszélgetünk
Csak a Suzuki. De most túrát akarsz vagy nakedet?
Ez is felejtős, ha motorozni akarsz, ha a bódénál szédelegni arra jó.
Használt MV-t ne vegyél.....Lucky tudna mesélni milyen király az F4....
Szép, de fosch....
Indít az akku?
Na ezt magyarázzák meg, hogy nem indokolatlan az a 30as korlátozás.
https://index.hu/belfold/2019/...
Ami mindenre jó az általában semmire sem.
Nincs ellentét, csak nehogy már olyan jó legyen Zolinak :))))
Aki komolyan veszi ezeket a szurkálódásokat, az meg is érdemli.
KTM 950-990 sm vagy smr, ha túrásabb kell akkor smt. Mindenre IS jó
Kisebb büdzsére emlékeztem,vagy az nem te voltál?
Nem a sebesseg fog hianyozni, hanem az ero hiany, a komfortra hangolt futomu, es a fek is eleg alap szokott lenni. Es a suly.
Amiben meg minden megvan az mostani premium cucc, ergo draga.
Biztos hiányozni fog,de már 45 évesen kiéltem magam. Ha meg csak nem bírom sebesség nélkül,veszek egy pályamotort.
Merre vagytok ? Estére értünk Karlobagba mert nem sikerült reggel időben felkelni
Tapasztalatom szerint volt sportmotor tulajoknak egyik atlag turamotor sem fog bejonni.
ktm 1000 es adv gepeit keresd, esetlrg bmw xr1000, de az meg az arsavba nem fer bele.
Tudom...azoknak a hátulját szebbé faragták. Az elejével szerintem nincs gond az előttiekkel sem.
Bár a lámpa szebb...
Egy probát megér. A 2007 utáni ráncfelvarrottak szebbek, és már azon a tájon mozognak amit rászánsz.
Köszi az ajánlást...meg tudom oldani helyben szerencsére a próbát,csak még most körvonalazódik bennem ez a dolog,ezért nem teszteltem eddig.
Kb én is igy voltam vele.
Sokkal kisebbeknek nem szerencsés, de az már jo magasság. 185 vagyok, nincs gond innen közelitve a kérdést.
Na igen...a DL van,de az nagyon lomha valami...meg nem tetszik.
Elég igavonó jószág ahogy olvasgattam...megbízható. 180 magassághoz passzol?
Annyiért már sok jó számitásba jöhet. Viszint pont a suzukinak nincs jo motorja erre a szegmensre.
Picit azért újjabbra gondolok...2 millát szánok rá. Csak túrázásra használom,itt a környékre Ducati Hypermotard a nyerő....azzal csapatom,mert olyan jók az utak
Meg arra nem kell elsőgumi
Varaderot tudok adni alád ha kiváncsi vagy rá. Nagyon kényelmes, nem egy idegbeteg jószág de azért haladós.