Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felfelé?
Pápán voltam katona , lassan 50 éve, és ott mondták, hogy a 21-es torlósugárhajtómű tolóereje nagyobb volt mint a gép súja üzemanyaggal tökig tankolva az utánégető nélkül! Csak qrva sokat fogyasztott!
Lehet hogy egy óra sem kellett hozzá légvonalban max 60km lehet a táv
bitag gyors a gép, ha ezt egy órán belül lőtted
függőleges zuhanórepülésbe
kecskeméten a körforgóba is fel van biggyesztve egy pont ilyen mig-21
Valamikor pápán volt majd taszáron a vadász légibázis, de már elég rég kecskeméten van. Mit keres ott egy dísz mig?
Egyik percben tengerpart napsütés 25fok... a masikban meg ez

Hol vagy F2 ?
Ennyire? Szerintem nincs benne elég víz
Én románban jártam így eg szerpentinen... megyek mint állat karcol a lábtartó a kanyarba azt hiszem én vagyok a hegy királya és akkor a helyi román a rommátört fzr-tel kapusznis pulóverben kívülről úgy megelőzött h majd beszartam!
A tempóról: tegnap ereszkedek lefelé az új szerpentinen Parádsasvárnál. A lejtő végén kurva nagy kanyar, húzom a féket hogy beférjek a balosba, erre egy ETZ belső íven úgy elment mellettem, hogy csak pislogtam.....
Nyugtass meg , hogy csak a légierőre gondoltál ! Bár az a 21-es 2Mach-ra képes , nehéz dolga van a rakétának is !
Akkor egyszerűbb ellenőrizni is.
nem,oldalt az idom alatt.
Ennél is tank alatt van a betöltő, meg termosztát?
Az én rakétám lelövi a te vadászgépedet!
A két vadászgép ! Égen és földön !
Veszprém megyébe most ez a helyszín az alap , mint egykor a szalma kazal ! Dobtam egy karikát ma én is , egy kis Csesznekelés , aztán Pápa-Farkasgyepű utána Devecser -Pápa ! Sajna egyedül voltam , de biztos jó tempót mentem , mert 170km-nél üres tankom volt és nem volt lukas csak ahol muszáj !
biztos?
homero hijjan csak az emlekeimre tudok hagyatkozni,de az csal.
ellenorzom holnap valahogy.
Azért ennyire nem kellene gyorsan felmelegednie.
Hondák hamar melegszenek
Elmentél meglocsolni a mamát?
Nem kaptok többet - majd hétfőn. Baromi macerás a Raw- konvertálgatás a kis 8"-os tabletemen. Anyámnál meg nincs asztali gép...