Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy órája töltöm az Aldissal, most simán beindult. Még egy órát nyomom bele a villanyt, aztán el kell induljak (vagy maradok a seggemen itthon). Viszem a töltőt, ha baj lenne útközben....
Tényleg, benzinkúton lehet motorakksit venni?
Legjobb az volt amikor 2 hét eltéréssel a Totacaron jelent meg ellentétes cikk a villanyautókról

És nem az a baj, ha valakinek eltérő a véleménye, mert vannak reális ellenérvek a villanyautókkal szemben, amit egy villanybuzi sem tagad (legfeljebb nem dicsekszik vele) de a legtöbb esetben ostoba tévhitekkel fikázódásba csap át, és ez az ami felbassza az agyam.
http://youtu.be/Yol8vHKZyrA;t=207s
Meg halózott az akku szerintem.
Nagyon fasza Szóltam a rendőrhaverjaimnak, hogy minden motorost aki Nagykőrösre érkezik Kecskemét felől, bilincseljenek meg vigyék a fogdába azt ne fogják magukat vissza a gumibottal Van közöttük egy drogfutár ezt az információt csak veréssel lehet kiszedni
Gyere nyugodtan
Eddig jól kezdődik a túra: az este beröffentettem, 3 hét állás után is első főtengelyfordulatra indult - ma reggel csak fáradtan kerregett egyet az önindító, majd teljesen elhallgatott. Akku nullára merülve... Mijafaszvan?!
Bajban a német autóipar ha ekkorát kell hazudniuk. Ez egy 2013-as "tanulmány" de valahogy hirtelen minden fakenews mediában megjelent az Origótól kezdve a HVG-ig....hivatkozások és szerzők nélkül.
Következő cikk a lapos földet fogja bizonygatni?
Ő az akinek a 790advot néztétek ? Jobb is ha lemondott róla... egy ismerős kipróbálta, azt mondja hogy egy nulla lett
Egyik cimbinek van, mentem is vele. Nekem is tetszett de inkább akkor fjr.
Abból indulok ki hogy a gyerekem egy kis pont a reklámozás terén, ráadásul elég fiatal a néző közönség
De még így is 50-300 ezerig tud szakítani különféle termékek reklámozásával
Többnyire a termékért reklámoz, de van hogy mellé még pénzt is utalnak
Akkor gondolhatod mi pénzeket tudnak az autó gyártók letenni egy-egy nekik tetsző tanulmányért
Amúgy sok esetben nem is hazudik az a tanulmány csak egyes dolgokat elhallgat, persze lényeges dolgokat......
Még semmilyet sajnos.... Gtr-t szeretne, de abból alig van itthon eladó, azok is tularazott leharcolt darabok...
Na ezek azok a tanulmányok amelyik mindíg a megrendelő szája íze szerint fognak hangzani
Egy másik érdeket képviselő finanszírozó ugyanezekkel a "professzorokkal" megállapítatná ennek pont az ellenkezőjét sőt még rá is tromfolna

Induljunk ki abból az alapból, hogy kinek az érdeke egy ilyen tanulmány???
Ha én kutató elemző lennék akkor magamtól nem csinálnék ilyen tanulmányt pláne ingyen.
ha viszont megfelelő tiszteletdíjért felkérnének rá akkor igen Ha kiemelkedően jó lenne a tiszteletdíj megkérdezném, hogy mit szeretnének mi legyen a kutatási eredmény
Ezt pofázom mióta, de a Handrás felszopók nem hiszik el. Ettől függetlenül a dízel is fos.
510 ig elmennek.
De ahhoz mar nagyon huzni kene az MTA falkabelen a nadragon.
Régóta van pónim, sőt egy falka van.
Komolyan?
Milyen tipusokban gondolkodsz ? ZZR 1100 nem jó neked ? Kicsit raksz az 500-hoz és viheted ! Én meg nagy duzzogva veszek egy 1400-ast !?
Thanx mindenkinek!
Motorozni megyek....
Amugymi a fenének ekkora kerülő?
Na, holnap pont pest, különben összefuthattunk volna egy kávéra.
Egy darabig én is mozgok a városban (debrecen).
Ha valami gondod van írj ide!
Olyan nincs...
pedig az ingyen pina ami igazán fontos
Ezt lenyomod kívánni fogod a vízszintest !
Az első kettő kivitelezhető...pinát meg mindenki intézze magának
De orkok kizárva...