Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja ők 4 év alatt ezt az összeget orbánék évente
de ne zavarjon addig míg van lehetőséged madászart kapargatni az antennákról addig jól élünk
Zero vastagság növelés.....
Khapuuus
Annyival, hogy ra tudd tenni. A többit a hajszarito megoldja.... több méretben is kapni. Nekem úgy emlékszem 20mm a bmw markolat és 22-est vettem
Simán
Meg a bullsit meg random......
Egy tulajdonos nem szerel vasárnap !
Max kiküldi az embereit...
és egy kis vírus
fater jól van nem lett csík szeme a kínai vakcinától kicsit piros még a hekye de alig látni
a szomszéd meg alig él pedig nincs annyi idős mint én
a karja szinte duplája mint a másik alig tudja mozgatni, 3 napja lázas geci szarul van
asszony megnézte azt mondja ritka ócskán néz ki az oltás helye
Szerintem ennek a Firef@sznak motorja sincs ! (100%)
Mert akinek van ,az beszél róla !
Milyen a motor ,hol járt vele ,mit alakított rajta ,kinek mi a véleménye ,képeket rak fel...stb...stb
Ez a nyomorult egy selejt...egy motortalan buzi selejt !
Lehet most is festi a konyhabútorát zománccal
Vicces ez a faszi esküszöm !
Nem is kell őket olvas, mert semmi értelmük.
ezekkel meg a pipi féle linkkel is az a hiba hogy nem tudod ellenőrizni
semmi dokumentum vagy szakértői papír nincs a kezünkben
Szeretnél ilyen hitvány életet ,te aki saját kezűleg festi a bútorait !
Másrészt te itt ezerszer többet okoskodsz mint én ,ezt bárki tanúsítja !
És figyelnek rám...jobban mint te azt gondolnád kiscsíra !
A minősítéseim pedig tökéletesen célbaérnek ,mivel én azt a fajta igazságot írom le ,amit mások nem mernek !
Te pl egy elnyomott kis szar vagy ,aki itt próbál meg érvényesülni...ha meg természetesen kinevetik ,el kezd okoskodni a semmin !
Olyan ember szeretnél lenni ,akire felnéznek a többiek !
De ez nem sikerül a való életben sem ,itt meg egyenesen bohóc vagy csak !
Hiába használsz degradáló jelzőket ,attól még a mondandód nem hiteles...sőtt...még viccesebb !
Csíra !
nekem van vastag zsugorcső amit a 2 kezes súlyzótúdra szoktam felhúzni, sokkal vastagabb mint a vékony 4-6mm csövek de 1mm nem vastagabb
szóval nagy csodára ne számíts vastagság ügyben
Rosseb ott eszi holnap fizetés.
mondom rozsdaboglya nap van Te mindíg mindent jobban tudsz nálam?
gondolom brainstormingra téged nem hívnak meg
na bogyónak https://ezalenyeg.hu/kozugy/20...
Ennél a kormánynál ettől vagyok rosszul, hogy ellop mindent és azonnal. Ezeknek semmi nem szent, közben a kkv- java része bedőlni látszik.
Minden honnan jönnek ezek a lózungok a gazdaság újraindításáról, meg a végeláthatatlan támogatás cunamiről Vetettek valami csontot ami a túléléshez sem elég a vendéglátozást kb. lefelezték ha annyi egyáltalán majd túléli. Aztán a nagy segítség, hogy most nem kell a hitelt fizetni a másik nagyon nagy segytség, hogy 10 millát is fel lehet venni amit majd valamiből vissza kellene fizetni. Ez arra lesz majd jó, hogy még nyomorba döntsön néhány ezer vállalkozást. Közben meg 2-300 millárdokat osztanak ki egymás között.
Bár hát ez is része az éves átlagos 1500 milliárd lenyúlásának. komolyan mondom alapítok egy pártot azzal az ígérettel, hogy ennek az összegnek nem lopom el a haverokkal csak 10-éd aztán lesz itt bőség meg kánaán a maradék 90%-ból ami a népé (gazdaságé) kellene,hogy legyen most is.
Semmi nagy ígérgetéseket nem kellene itt tenni választáskor Ki kell állni őszintén
Azt megmondani, hogy tisztelt választó polgárok MI évente csak 150 milliárdot fogunk Önöktől ellopni A többi pénzéhes megélhetési bűnöző ennek a soxorosát fogja.
Ezért szavazzon ránk
Nem.
Koszi. Lehet megprobalom. 2 reteg mar erezheto vastagodast adhat.
Leginkább azért szoktak dolgozni.
Engem legalabb ennyire irrital, amikor idegen nyelvu kifejezesekkel mondjak, hogy az adott munkahelyen mi a beosztasa, mi a napi feladat, stb.
Dresscode, brainstorm...
pénzért?
hát ennyi legyen a legnagyobb bajod
Egyébként ma forintban megadni valamit azt jelenti, hogy szinte hetente változtathatod az árat. Az euróban viszonylag stabilan tarthatod nem kell piszkálnod a hirdetést sem.