Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Szityyyu mester:)
Ahol eddig csináltam most nincs ott a főszerelő aztán másik gyerek elég hanyag. Elrepesztett faszán egy idomot is nekem,én meg az ilyenekre geci érzékeny vagyok. Én is szeretem nézni hogy mit csinálnak mert ha kizavarnak tuti nem lesz meg minden :D Haver is oda vitte R1-et akkor normálisak az a lényeg :)
Amúgy láttam nyomultatok ma SMAtival meg jégkorszakos csávóval :)
Vidd Várpalotára a Kornélhoz. Nekem ott csinálták tavasszal a generátort. Csak jót tudok mondani, plusz nem lehúzós és ott süröghetsz foroghatsz a motorod körül, ha akarod. Nekem a Kistó utcában csak gumit cseréltek anno, be sem engedtek a műhelybe, hogy lássam mit csinálnak....én szeretem nézni. A vége az lett, hogy forgásiránnyal ellentétesen rakták fel a hátsót. Mindettől függetlenül lehet, hogy jól szerelnek, de vastagabban fog a ceruza fogni a végén, mint palotán.
Szasztok!

Tud valaki infót mondani a Kistó utcai suzukiról? Érdemes vinni szervizre oda motort,jól dolgoznak?
Nem igen találok már normális szervizt úgyhogy bárkinek van egy jó helye amit tud és nem basszák össze a motort nem dolgoznak hanyagul jelezzétek :D

Köszi Csoki
Sziasztok!
A Paál László úti garázstelepen bérelek egy garázst a motoromnak, meg még pár apró cseprő dolognak. Ha valakinek gondot jelent a motor téli tárolása, szívesen felezném vele a garázst. Ha van ismerősötök, nyugodtan ajánljátok neki.

Elérhetőség adatlapomon.
Üdv Géza
Hali
Nincs valakinek otthon felesleges kitámasztója "stender" ?
Ktm smc 660-hoz kellene ,de szinte akármi jó lenne,akár régi mz-ről is megfelelne,csak ne fának meg villany ducnak kelljen támasztani.
Uraim! Jó volt a szezonzáró fagyi!
Mizu Urak? Lesz holnap valami?
Majd írjátok meg, mikor és hol találkozzunk, aztán szombad délután kettőkor az Almádi úti Shell-től indulhatunk füredre.
Tedd be a kemping biciklid lengőkarját, aztán gyere. :)
combos kis túrát terveztek.
ha addig összeáll a vasam akkor megyek, ha nem akkor max az idényzáró teázás majd novemberben a spárnál.
Köszi, de idén annyit fiatalodtam, hogy elhalasztom egy évvel.
Hali Vénember!

Boldog szülinapot

Mehetünk Balatonfüredre, Toci te is gyere

Üdv
G
Teee, az idényt még csak egy kávézással nyitottuk meg, most meg zárjuk?

Persze, mehet? Füred fagyi?
Merre gondoltad?
Hi:)

Valamikor egy idényzáró gurulás?

Üdv
G
Nincs már meg neki! Épített egy R1 blokkos Jawa-t.
Köszi az ajánlást! R6 megvan még? Mindenki jól eltűnt a régi R6 csoportról:(
Nem hiszem...
Üdv!

Nehéz cím remélem meg tudod jegyezni :D
hondacbr1000rr@freemail.hu

Szia!

Dobj már egy mail címet kérlek!
Szabb!

Veszprém autóklub. Nekem is sportdob volt de be se indították, fékpad azt ennyi :D
Hali
Hol tudnám leműszakiztatni a motorom ha sport dob van rajta és nincs benne az "E" betű? Állítólag valahol ajkán megcsinálják, csak sajna nem tudom hogy hol.
Üdv!

Vasárnapra lehet betervezünk egy marizelli kiruccanást. Akit esetleg érdekel szóljon azt jöhet ő is szívesen látunk bárkit :D
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!

Motorosruházat,bukósisak bélés javítás!Bőrruházat javítása.Cipzárcsere is!
- Cipzárcsere kabátban: kb. 3000-4000 ft.
- Bukósisakbélés javítás: 3000-6000 ft
Komplett béléscsere: kb. 7000 ft
Állapottól függően!
határidő, 2hét!
postai utánvéttel is!
A műhely megtalálható Budapest-től 4 km-re Halásztelken.
Érdeklődni: brigililla@gmail.com
vagy
zoldalma@freemail.com
http://motorosruhaja
v.blogger....

06303282168