Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A filozófiáddal teljes mértékig egyetértek!

Csak azt nem értem, hogy miből gondolod/tudod, hogy veszprémi motorosok voltak? A rendszámtáblák keretéből? Beszélgetésükből? Vagy esetleg ismered őket? Csak mert máshonnan is mehettek Siófokra, nem csak erről a részről.
Persze, ismerem! (Mondjuk azt nem tudom, hogy volt-e az együttes vezetője, de ennek most nincs is jelentőssége! )

A jojós gyerek meg nem a fiam! Csak sorozatfelvevőre raktam a gépet, és rajt felejtettem az újjam az exponáló gombon...
Szasztok Skacok!

Valaki tud esetleg jo fényezőt veszprémbe vagy a közelbe mert vettem egy gyári sárvédőt és át kéne fényeztetnem.
Infokat köszönöm

Üdv
A mai egy szép nap volt Siófokon. A Fő téren ahol a forgalom ki van tiltva (autók, motorok, robogók) gyerekek bicigliztek, sétáltak, futottak, játszottak, bébik tanultak járni és az alábbi rendszámmal rendelkező motorosok úgy döntöttek, hogy mindeki mást figyelmen kívül hagyva, a szabályok ellenére jogosan átmotoroztak a Fő téren minden gyermeket veszélybe sodorva. Hogy miért vagyok mérges? Én is motoros vagyok és a motorosoknak már így is rossz a megítélésük, ezek a motorosok pedig csak rontottak ezen. Ezen felül az én két gyermekem is ott játszott ma délután akiket a feleségemnek kellett elrántaniuk a motorosok elől, hogy ne üssék el őket. Úgy gondolom mindenki egyetért velem. Azért tettem ide a Veszprémi motoros kör témához mert úgy gondolom Veszprémiek a srácok. Ha ezzel kapcsolatban tévedtem akkor elnézést kérek. Köszi, hogy megijesztettétek a gyermekeimet, a feleségemet és az öreg fickót aki rátok mert szólni. Undorító motorosok vagytok.
Tisztelt Motorod társak!
Segítséget kérnék!
A mai napon 04.28-án Balatonfüred és Székesfehérvár között a 8-as fő úton elvesztettem a motorom rendszámát UUK-746, ha netán valakinek valamilyen infója lenne, vagy netán valaki megtalálta és jelezné felém, nagyon hálás volnék érte.
Nem sok reményt fűzök a dologhoz de hátha.
Üdv: Szabi
A legtöbb kép a jojós csávóról van...ő is a fiad?
Ő volt annak a néptánccsoportnak a vezetője valamikor, Bognárné, fest is,ajánlott is fel festményt. Biztos ismered.
Én is csináltam pár képet (az a többször fényképezett kiskölyök a fiam ).

De ki az az Ili? Ismerhetem?
nem tudtam lemenni, egy rég nem látott cimbimmel meetingeltem.
de az Ili már e-mailen küldött infókat meg fényképeket.
Szeva! Voltál Litéren pénteken?
Aha...csak a fejében.


Viszont akkor agg-nak is kéne a műtét.
nekem nem is volt.
szarul sikerült a szemműtéted?
Aztat bárki mondhassa!
kicsi köcsög, nem tűnt fel, hogy a csajommal voltam
Na mi van....legalább pár hapsi megkívánt biciklizés közben.
Majdnem elfelejtettem.... az a világos kék cicanadrág észbontó.
Bocsánat, neked van német szutykod, ez ámerikai oridzsináli, csak gurítottak egy kis üveggyöngyöt az európaiaknak, abból merítettem.

Az olasszal még nem tudom mi van, akkora válság van, hogy csak 7vége fele nézik meg, csövön van a szervíz.
Hali!

Ez változó mivel cimbi téten lakik igy ha ugy van megbeszélve vagy elugrom oda és onnan tovább vagy attol függ ki jön még azt megbeszéljük hol talizzunk az utvonal fügvényében. De mivel járunk ki ausztriába sürűn igy azon a részen mozgunk többet :D
Mikor hívhatlak?
hali:)

Mi van az olasz döggel, végleg megdöglött ?

Nagyon sajnáltalak a német szutyokban

Üdv
G