Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tisztelt Motoros Társak.
2014. május 16. 12:00 és 2014. május 18. 06:00 között a FEHÉRGYARMAT Városi Strandon kerül megrendezésre az FME első motoros találkozója. Sok koncert, ügyességi verseny, motoros tájtúra a beregi térség legszebb részén, éjszakai fürdőzés,streetfighter bemutató stb, stb. Szombat 20:30-kor nagyszabású Karthago koncert! Részletes program hamarosan!Mindenki szeretettel várunk! FME
Hát annak is van története. De tudod, első a család! Így beáldoztam értük az 1100km-es túrát is, mert motor helyett együtt mentem velük. De nem bántuk meg, az biztos!
a 17O km-re. :)


szívd csak a vérem...de én legalább próbálkozom.
Melyikre vagy kíváncsi? A tavalyira, vagy az ideire?
Majd írd ki a februárit is, úgy, ahogy a mostanit.
Ok, bár már hiányzik Toci túrabeszámolója.
Akkor legyen Február, ha eddig kibírtuk egymás pofája nélkül, az a pár nap már mitsem számít.
Na, akkor keressünk egy új időpontot, Rush disznót vág, Laci siet a kék osztriga bárba, Agg mester 6-tól fél hétig é rá.

Februárra javasoljunk valamit.
Legyen inkább 7 mert különben nem érek oda Billy papa koncertjére és nem tudom rázni a hajam.
Nekem mindegy Altábornagy Őrmester Úr! Csak írjátok ki időben!
Na és akkor hánykor legyen? 7, 8?
Beszéltem ma az Öreggel (Agg..) , de nem volt képben a pénteki IHB-val kapcsolatban. Mindenesetre a nyári programot meg is beszéltük gyorsan!
Jelentkezem Tábornok
Hát, amúgy sem nagy a tolongás. Aggot, meg a Tarkát elnyelte egy fekete lyuk.
Vagy mégse, disznóvágásra készülünk, még majd eldől
Ok
Elvileg nekem is jó! De majd írjátok fel időben.
Hát ilyen Rock&Roll-os motoros
Mi vagy te csopperes?
Nekem OK, 21 órakor Deák Bill meg M.C.S. Blues Band az Expresszóban ha esetleg valakit érdekel, ott fojtatjuk.
24 Péntek?
Ha minden jól megy 18.-án vizsgázom utoljára utána nekem jó. Idén is úgy be akasztunk mint tavaly?
Azt hiszem én sem motorral megyek.
Aztán motortalanul lehet-e részt venni?
Az nem rossz! Annyit Én is mentem ma.
189 km-ert.