Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

használt gumit pénzért bevenni? ki volt az?
a veszélyes hulladékokat (akku,gumi,műanyag) normál mennyiségben köteles átvenni, hozzánk behozod és leteheted a többi közé...ingyen.
Ha jól rémlik 2500 volt, és Ő szerelte ki, rakta vissza a kereket. A használt gumit meg majdnem ennyiért vették volna be, hogy elvitessék hivatalos helyre.
Szia
Felhívtam és mondtam hogy vinném a felnit,nem motorral mennék,azt mondta 2000ft.
Üdv
emlékszel mennyiért cserélik?
Sziasztok! Ki mit tud a sólyi Agip kútnál történt balesetről? Állítólag 3 motoros és egy autó ütközött 11:30 felé?
Felhívtam őket! Már csak a gumit várom és viszem is a kereket! Jún 8-ra remélem meglesz, Balatoni mókára.
Üdv
ha sisakbélésed ramatyul nézz ki,segítünk!

http://motorosruhajav.blogger....
Sziasztok! Takácsékat én is csak dicsérni tudom. Profi brigád az apja fia társulat! Korrektek, nem kókler sufni tuning csapat!
Én is rakattam náluk gumit már. A hengerfejezősek ugye?
Felrakták, penge volt, majd felhívták a figyelmemet, hogy valami szimeringet is ki kell cserélni a keréknél, mert oda van. Beszereztek egy párat baráti áron, majd a következő héten kicserélték. Ügyesek.
Inkább hívd fel Őket!
Köszi
Rájuk írok!
Üdv
Takács és Takács, a Házgyári úton, a Komfort˝telepen. Bekanyarodsz a telepre, és nem fordulsz el semerre. Kb 50m-re van a bejárattól. Elérhetőség meg van a neten. Nem dolgoznak drágán, centírozzák is a kereket, a végén meg letörölgetik a szerelésnyomokat. Hát kell ennél több? ;-)
Sziasztok
Ti hol szoktatok gumit cseréltetni Veszprém környékén?Aki eddig csinálta nekem az kiment külföldre,motorboltban meg k.rva drágán rakják át.
Köszi
Üdv
Tegnap voltam arra, rendben van, csak nagy az autós forgalom.
Tavaly utolsó 2 alkalommal elég volt a balesetekből nekem egy életre!
Egyszer egy Gixxer 750 lett ketté választva a kormány nyaknál, a másiknál meg egy Ninja lett megegyengetve egy autó oldalán!
Elég is volt ez nekem bőségesen is az elrettentő példának!
remélem több ilyen nem lesz!
Ja, ebben a szellemben sosincs ott gond.
Nem szeretnénk idióták módjára fel alá rohangálni, szimplán csak átutazóban mennénk arra!
Mindenki mögött utas lesz, szóval, őket sem szeretnénk megropogtatni, ha nem muszáj!
Óvatosan, figyelmesen majd ellátogatunk arra felé szerintem!
Köszi szépen az infót!
Üdv.: Béci
Hali! Szombathely felől kimegyek bucsunak aztán lockenhausi fasza szerpentin meg egy két kilátót meglesek.

Csoki
Hát ha ésszel mentek, nem kell hegesztőhöz járni, ki tudjátok kerülni. Hülyeség ellen meg nincs orvosság, te is tudod. Én 2 hete jártam arra kocsival, nem volt ott semmi sem kiöntözve.
itt lesz nálam, amelyikőnknek előbb kell viszi.
Sziasztok!
Mit lehet tudni a Cseszneki szerpentin állapotáról?
Járt mostanában arra felé valaki?
Olvastam, hogy ismételten kiöntözgeti valami degenerált az útra az olajat!
Tud erről valaki valamit?
Vasárnap arra felé mennénk kerülni egyet!
De nem szeretnék műanyaghegesztőhöz, meg fényezőhöz járni!
Ha valaki tud valami infót, akkor kérem jelezze!
Köszi szépen előre is!
akkor ezt benézte a fiú, de mindegy, van egy tartalék fesszab.
ha el akarod kótyavetyélni akkor szólj (pár évig még meglesz a gépem)
27 volt postával együtt.....és már itthon van a drága. Plusz a rég fesszabályzónak semmi baja, az került fel, úgyhogy 1,43 csilliárdért van egy tartalék, ha kell.
Merre mész?
Szasztok!

Vasárnap fasza idő lesz és kiugrom ausztriába motorozni. Ha valaki akar csatlakozni nyugodtan tegye meg.

Üdv Gyuri