Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali
Nincs kedve valakinek az osztrákok felé gurulni egyet?
Üdv
Fodor Atilla motoros oktató, van(volt) motorszállítója.Nem biztos hogy bérbe is adja,de nem kerül semmibe +kérdezni. 20/577-4516
Sorry, csak annyi rémlett, hogy Veszprém, nem tudtam, (nem is néztem), hogy Nyírád milyen messze van, nem vagyok környékbeli!
Kicsit sok lett az autózás.
Tudom hogy ő igen, de Nyirád - Veszprém 50km. 200km-t pluszba autózni nemigazán szeretnék autózni.
David 91, ha jól emlékszem a nick-jére, ő hirdetett trélert, napi 3-4k-ért...Egy kérdést megér.
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Veszprémi vagyok, szükségem lenne pénteki napon, (július 19.) egy olyan utánfutóra amin motort tudok szállítani. Ebben a szenzációs városban 1 ilyen van, persze foglalt, az összes többi alkalmatlan egy motor szakszerű lekötésére.

Ha valakinak van a környéken ilyen futója, vagy ismerőse, vagy ismerősének ismerőse, akkor azt szívesen kikölcsönözném. Nyilván fizetek érte, megbeszélés szerint.
Te, figyi, nem mentem tegnap!

Bocs bakker de nagyon elúsztam....és még nem úsztam vissza.
Ide guruljatok el, állati.

http://www.sportmotor.hu/motor...
Tarka meg lelépett, a telefont sem veszi fel, itt sincs, lehet kiment Angliába ribancnak.
Nem tudsz írni?
Igen:)
Általában lelkes olvasó vagyok, csak nem igen írok. Szóval ha nem látszom is itt vagyok ám
Na, előkerültél?
Én úgy 10 körül terveztem az indulást. Fehérvár felé, ott találkoznánk pár emberrel, aztán Majki tavak (az asszony kívánságára), Császár és Csesznek felé jönnénk haza.
Hello már elkelt a dob
Helló!

miféle gépekre jó ez a dob?
nekem quad-ra kellene...és kb mi lenne az ára?
Neked is karbon volt annó?
köszi, láttam de csak a carbon kivitel szimpi
Üdv!

Az XX fórumon hirdettek egy MIG kipufogó párat 75e-ért. Téged nem érdekel?
Ez durva lesz ebben a melegben! Bár Én még így is irigyellek.
Akkor azt benéztem!
én meg ide Kerékpárral a Balaton körül

Könyörgöm cseréljünk
Vasárnap ide gurulunk, ha valakit érdekel.

http://www.t-motor-sidecar.com...