Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelöljünk! A részvétel feltétele a tavalyi évben megtett km-ek száma? Van alsó határ? Mert nem emlékszem pontosan, hogy 186 vagy 189 k-ert mentem...
Majd elfelejtettem, Január van! Mi van ilyenkor?

A veszprémi huligán motorosok összegyűlnek a Spar kvzóban duhajkodni...... egy teával. :)

Jó, mondjuk az Aggregál tényleg durva volt tavaly, ivott egy ki sört.


Szóval ha benne vagytok, akkor jelöljünk ki egy időpontot.
Naná hogy te :D De minap hallottam havertól hogy neki is így jártak el szóval oda se megyek egyszer se :D
Persze, kicserélték, miután észre lett véve. Csak akkor vettem a motort, nyitottam egy új szett gumival és bevallom, mikor elkészült akkora volt az izgalom, hogy nem néztem rá akkor. Több nappal késöbb egy közös csapatás alkalmával Aggregál barátunk vette észre. Ez Van, amikor kilométerről nézheted a motorod egy üvegen keresztül. A hengerfejesnél is cseréltettem, az tetszett, plusz kézzel centíroznak.
Ezt én írtam nem?
B.U.É.K.!
Sziasztok!
Szóval bocsi ha nem tudjátok megnézni a linket, leírom miről lenne szó:

Az idei évet hogy máshogy lehetne nekünk elbúcsúztatni, mint egy rövid gurulással.
Találkozzunk a Várpalotai Vár mögött, koccintunk egy alkoholmentest, dumáljunk az idei évről vagy bármiről és IDŐJÁRÁS FÜGGVÉNYÉBEN teszünk egy kört.
Ha esetleg Veszprémből, vagy Székesfehérvárról tudtok összeszedni egy kisebb nagyobb csapatot, szívesen várjuk és egy beszélgetés után viszont meglátogatjuk városukat.
De várok bármilyen ötletet, ha van jobb, megegyezünk.
Hívjatok bárkit akit szívesen látunk, nincs minden motoros barátom fent itt és ha nektek se, telefonon vagy akárhogy értesítsünk.
Helyszín: Várpalota Vár mögött, utána meglátjuk...
Időpont: 2013. 12. 31. 12:30
Várom a válaszokat, vagy a találkozást a helyszínen!

Ha valaki gondolja facebook: Árvai Ádám jelölj és eseményeim közt megtalálod, lényeg hogy ott legyetek!

Rövid telet, olcsó benzint!
Nekem a 2 órában benn volt a ki, és be szerelés is,de így is sok. Én még a 30 perccel is kiegyeznék kerekenként.
A gumi csere 15 perc kerekenként kb. Vagy te min csodálkozol ennyire?
Persze én csak a kerekeket viszem motorból már kiszedve!
15 perc? Bogláron általában 1.5-2 órát vesz igénybe a művelet, legutoljára 2 óra volt. A motornak szerencsére semmi gondja, csak a kötelezőkre megy márkaszervizbe mivel még garanciás. (Meg utána is valószínűleg márkaszervizbe fogom hordani,nekem fontos a vezetett szervizkönyv )
FAcen nem vagyok! e-mailem: szabb47@gmail.com
Üdv
Vidd Várpalotára a Kornélhoz. Nekem ott csinálták tavasszal a generátort. Csak jót tudok mondani, plusz nem lehúzós és ott süröghetsz foroghatsz a motorod körül, ha akarod. Nekem a Kistó utcában csak gumit cseréltek anno, be sem engedtek a műhelybe, hogy lássam mit csinálnak....én szeretem nézni. A vége az lett, hogy forgásiránnyal ellentétesen rakták fel a hátsót. Mindettől függetlenül lehet, hogy jól szerelnek, de vastagabban fog a ceruza fogni a végén, mint palotán.

Megtaláltam az esetet:) Valami elérhetőséget adhatnál aztán tavasszal tudnánk csapatni! email faszbúk esetleg
Azért az gáz! Nem tudom hogy hogy volt akkor a dolog de csak alap lenne hogy visszarakják rendesen ha a tulaj észrevette. Azért gondoltam náluk mivel a Kék-holdnál kb 1500ft-al kevesebb a garnitúra,tehát nem számottevő! Majd meglátom!
Múltkor a Házgyári úton a villamossági szaküzlet mögött "Hengerfejek és motorkerékpár javítása" feliratú helyen cseréltettem,teljesen meg voltam velük elégedve! Előttem cserélték ki a 2 gumit kb 15 perc volt közben elbeszélgettünk az endurózásról...
Isti:
Amit még ajánlani tudok az Ajkán a BlackDevil, én oda szoktam vinni a mocit ha olyan gondja van amit én nem tudok megoldani,eddig mindent korrektül és jó áron megcsináltak.
Csövi! Gumicserével vigyázzatok mert képesek fordítva felrakni:)
szityyyu-nak is így tették :D Várpalota Yamaha azt ajánlotta inkább.
Kösz a választ. Idáig Full-gas-hoz jártam kötelezőkre, de legközelebb lehet hogy kipróbálom őket. A full-gas-nál biztosan nem drágábbak. Gumit én is most rendeltem innen http://kekhold.hu/. Elég jó áron BATTLAX HYPERSPORT S20 garniturát.
Hali
Havernak az lc4-e volt náluk karbi beállításon/átfuvókázáson sportrendszerhez. Jól megcsinálnák de elég sokáig tartott és igen drága is volt. Most gumit rendelek tőlük,állítólag ingyen cserélik majd! xD De ez is valami, manapság már majd 5 rongy a 2 gumma cseréje.
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a Veszprémi Suzuki szervizzel (Nívó & J.F.F)? Hogy dolgoznak ott a srácok?
Sziasztok!
Egy kis program szilveszter délutánra, aki szabad és érdekelt, bátran tartson velünk!
https://www.facebook.com/event...
Kellemes karácsonyt kívánok mindenkinek!
Valóban paradoxon . A szívósoron van egy membrános kacat, ami kilyukadt, így nem tudott optimális nyomást tartani az AC pumpa. A szerelő szerint( aki nagyon ért hozzá) az újabbakon ezt már kiváltotta valami computer vezérelt mágnesszelep. A membrán cseréje után minden tökéletes lett.
Honda meg az elektromos probléma? Micsoda paradoxon.
Pedig mondtam neked a múltkor is , hogy ne nyúlj hozzá!
Délutánra kiderült, és most 7,2 fok van.
Nabazz, addig-addig tekergettem az egyik gépemen az állítócsavarokat, hogy most megint nem látni a füsttől
Itt már látszik a szomszéd település
A "vízhang" ? Hiszen én is itt vagyok , igaz kissé távolabb. Akkora köd van itt is , csak úgy fehérlik! Vagy feketelik?