Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtok esetleg olyan szakit, aki tanksapka zár javításában tudna segíteni? Régebben a Kawám zárját még a vasműszakihoz vittem, ott simán megoldották, de most nincs ötletem egyelőre.
Két sima zárast/kulcsost kérdeztem itt helyben, megnézték, de mindegyik azt mondta, hogy szerinte nem igazán bontható a zár..
Markóéknál még rákérdezek hétfőn, aztán passz..
A Tapolca-i Lakamoto most is működik !!
Sziasztok!
Kedves Motorosok Quadosok!
Család baráthely vár mindekit, Litéren egy egyedileg kialakitott több éven keresztül működő pályához. Kicsiknek nagyoknak motornak quadnak biciklinek egyaránt alkalmas terület. Lehetőség adott mindenre. Bográcsozás stb stb... a pálya használata dijtalan! Pálya hossza 900m belső területen kialakított gyerek pálya ami motorozásra biciklizésre alkalmas! stb! Gyere érezd magad jól!Minden szombaton 10 órától mi is kint vagyunk! megtaláltok minket a facebookon is Litér Quadpálya név alatt,ahol további fényképeket információkat találtok!
Várunk mindenkit szeretettel!
A Markó Pisti a Pápai úton jó szerelő. Alap dolgokban én is tudok segíteni.
Üdv !

Errol tudtok valamit esetleg?

https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gs_500_e/suzuki_gs_500_e-11526669

Koszonom elore is !
Sziasztok ! Tudtok jó szerelőt veszprémben vagy a közelben? Illetve ért valaki innen a GS500-hoz? Nem is ingyen de tudna esetleg segíteni ellenőrizni egyet?

Nem ismeri valaki az ottani eladó fekete Naked GS500-at ?
Szoktam néha,pálya nix
Markómotor a pápai úton.
Aztán megint túlcukrozod.
ha gondoljátok. Trombitáljátok össze a brigádot aztán gyertek ki ti is Zámolyra a III Parkoló talira. Szépen gyűlik a nép itt az SM-en ez nem látszik a de a francbúk eseményként meghirdetett felületen már olyan 40 körül járhat a biztos érkezők száma. Nem kizárt hogy akár a 100 mocit is megkarcolja a történet.
III. Parkoló találkozó névvel fut itt is és mindenhol máshol is ahol meg lett hirdetve.
Sziasztok. Aprilis vegen koltozok Veszprembe. Erdeklodnek hogy mi a tapasztalat a terepmotorozas teren a kornyeken? Nekem egy Afrika Twinem van es szivesen enduroznek a termeszetben. Esetleg van koztetek aki endurozik? Van esetleg palya amin nem kergetnek meg a vadorok?
Én (mi) is benne lennénk egy/több közös túrába bárkivel.
Holnap teszünk egy Balatoni (Füred/Tihany) kiruccanást AJkáról, ha lenne kedve valakinek....
Szervezzünk megint egy olyan kemény ismerkedős teázást, mint régen
Horváth Attila (70) 263 9544) ő kasznis de műanyagozik is! kérdezz rá hátha ! De a Budapesti úton a régi hondába a Gábor is műanyagozik ö is felső szinten de lehet idén már nem lesz kész mocskosul tele van melóval!
Szia. ajkán nyomom 20 éve a műanyag hegesztést, ha esetleg érdekel.
üdv mindenkinek!
szelephézag ellenőrzésre állításra kit ajánlatok veszprém megyében?tapolcán lakamoto-ról mit hallani?
műanyag hegesztőt tudok ajánlani balatonfüreden van,leginkább motor idom hegesztéssel foglalkozik.
Karcsi bácsi Kilitin. Nagyon szépen dolgozik, sajnos fényezni nem tud, csak győzd kivárni azt a sok szót amit közben mond. Nekem a anno a robogóm orrát rakta össze egy bukta után. Megcsinálja ha kell kigletteli elsimítja festésig előkészíti de nincs fényező kamrája így nem fest. De 2 házzal arrébb van egy srác aki tud fényezni akkor lebarterezik a melót. Valahol a száma is meg van de ha nincs elő tudom keríteni.
Szia!
Kicsoda?
Ha esetleg nem jönne be van egy jó Műanyag hegesztő Siófokon is.
Megpróbálnám igen, köszi!
Bakony művek főbejárat Horváth Attila ő vágja ezt elég jól nekem is már javított! közép ár, minőségi munka, hozzáértés! ha kell a száma megadom!
Üdv Urak!
Tud esetleg valaki Veszprémben, vagy környékén idomjavító/műanyaghegesztő emberkét nem aranyáron?
Előbb én se, ezt a kevesebb, mint 2 hónapot már kibírjuk...
Szép...én majd április fele veszem elő, amikor már felszívták ez a sok kavicsot az útról.
Mai gurulásom Füredre Jóóóóóóóó volt!