Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Veszprémiek

Alakuló félben van egy kis önszerveződő találkozó. Semmi hivatalos csak a Győriek és többek között én is (Siófok) kapható vagyok egy ilyenre. De hogy mégis mire ? Mondjuk Húsvét utáni hétvégén a Cseszneki pihenőben egy amolyan parkoló találkozó. Semmi kötöttség csak egy kis beszélgetés motor mustra és motorozás. Akit érdekel szóljon. Ha pontosodik a dátum megírom ide is
hetente kb 10 szó, nem elég?
tél van.mindenki alszik még.
de hasit a forum
Az is egy opció
...vagy a kérdezz felelek rovatba
Szerintem jobban jársz ha a motorszerelés topicban teszed fel a kérdést,mert itt csak mi vagyunk,igaz most már hárman ,de pl.én nem tudom a választ pedig szivesen segítenék .Viccet félretéve tényleg oda írj.
Sziasztok
Építés alatt van egy 2008-as Zx6r motoros gokart. Kérdésem a következő lenne, mivel gokart tankot kell alkalmaznom, nem tudom a gyári ac-t használni. Hány bar-os ill szállító mennyiségű külső ac-ra lenne szükségem. Előre köszönöm a segítséget!
jóóóóóóóóó
ha jó idő lesz inkább motorozzunk
Majd mi ketten eebeszégetünk
gondoltam hátha de neeeeem
Látom felpezsdült az élet itt is A rétet kifelejtetted
utca vagy erdő mező??
1990-es /3LE/ Fzr 1000, 98 R1, alkatrészek eladók! Postai után vétellel is! 70 320 16 67 vagy takacs.erik85@gmail.com
Én voltam már nála többször is, csak ajánlani tudom, precíz srác. A kókányolós munkát nem szereti, meg az "occsó legyen, de jó legyen ám" sem annyira az ő stílusa szerintem. Szóval meg kéri az árát, de jól dolgozik.
tegnap keményet csapatam két nagy királyal veszprém elött
Sziasztok ! Van aki Szentkirályszabadja közelében szokott endurozgatni ?:)) egyedül unalmas....
Üdv! Hát én elég sokat hallottam arról a szervizről de senki nem mondott még jót Természetesen nem 1 ember mondta De próbáld meg hátha bejön
Köszi szépen, eddig csak jókat hallottam felőlük.
Kinézek arrafelé valamikor, kellene nekem (is) egy stabil háttér már, hátha nincsenek nagyon elhavazva..
-------------------
Apropó, épp tegnap láttam egy gyönyörű Milka-lila XX-et estefelé a Budapesti úton..
Üdv!

Én csak gumikat vettem és rakattam fel velük, de végtelenül korrektek, rugalmasak és jó fejek voltak.
Hahó!
Markó Motor Szervízzel (Veszprém) van esetleg tapasztalata valakinek?
Köszi!
Ha csak hegeszteni kell a Hold utcában az alufelnisek tuti meg tudják csinálni. Ha még aktuális.
Sziasztok! Veszprémben nem tud valaki egy szakit aki hütő radiátor javítással foglalkozik? Előre is kösz!
Sziasztok!
Nincs valakinek éppen használaton kívül egy lánc szerelő szerszáma? Megoldaná pár problémámat