Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia! Nekem multhéten vizsgáztatták a motorom! Az első gumi határesetes volt! 13-at fizettem,be se inditották! A féket meg a világittást nézték! Ha érdekel írj a robika03@gmail.com mail címre!
Vagy csinálj egy képet ha lesz időd Mondjuk nincs messze a géped Mindegy megoldom így talán aztán úgyis összefutunk szerintem
Én azt nagyon faszán megoldottam, talán a galériáim közt van is róla kép, nekem van fent állandóan. De nem tudom szólnának-e érte. Egyszer nézd meg az enyémet, elég egyszerűen megoldottam.
És vajon a rendszámtartónál lévő macskaszem hiányért rinyálnának szerinted Kpm-nél? Mert úgy hallom azért ölnek, viszont nekem nincs
Szerintem is a KPM hez vidd. Nem tudom, idén mennyi, tavaly még 4ezer valahányszáz volt. Teljesen korrektek, bár már minden be van kamerázva, szerintem ez a 2Oezer forintos "hozdidecsakittmegyát" nem nagyon játszik. Nekem tavaly vágot silckkel ment oda a vas, az ember le sem vette, még a mintamélységet is lemérte. Gondoltam, ha nem jó, vágatok rá méllyebbet. De ez vicc, csak átmeneti megoldás volt, utána vettem egy új szettet. .....mert én és Toci nem szarozunk a gumival.
Üdv!

Én a KPM-hez szoktam vinni a motort. Időpontot kértem és nem is vártam órákat. Teljesen korrektek voltak, és a vizsgadíj sem volt sok. 2 éve szóltak, hogy az első gumi csere érett, de nem kötöttek belém. Mondjuk a következő utam a gumishoz vezetett. A motoromon egyébként gyári minden.
Szia! Ez amolyan délután otthagytam másnap délután elhoztam vizsga volt nem kellett rá kivennem szabadságot stb stb. Kerdes az hogy tudtok e olyan helyet ajánlani ahol nem kötnek bele minden csavarba és jók a tapasztalatok....
szia
megkérdezhetem mi volt 20 000 ft a vizsgán ? most rá kerestem a 2015-ös díjakra 8360 ft-ot írtak.
Sziasztok!

Műszakira készül a motor áprilisban. Kérdésem hogy hova vigyem szerintetek?
1x már volt az m8-nál, ott 20.000 volt kompletten a vizsga.
Az érdekesség, hogy elég határeset a hátsó gumi, de ha nem feltétlenül kell, nem vennék idén újat. + kicsit hangosabb a kidörrentő mint a gyári (nem ordítós módon, csak a kulturáltabb formában... )

Ezek tükrében ki mit ajánl?

Köszi a válaszokat!
Fzr 1000 1990 -es /3LE/ alkatrészek, lsl22 kormány + befogó, pazazz 22/28-as kormány . 1998-as yzf-r1 far idom, ülések, far idom betét, hátsó lámpa eladók Veszprémben! takacs.erik85@gmail.com 703201667
Sziasztok! Szükségem lenne egy 12es komplett hátsókerékre tárcsával lánckerékkel együtt! remélem tudtok nekem segíteni!
Sziasztok! elado elcserélhető kis endurom nagyon 250-350-400as 4t endurora! Több info emailban a tkorcz9@gmail.com on!
A ► B R A I N · D E F E C T ◄ BEMUTATJA:

XVIII. ROCK-TÉR FESZTIVÁL & PATCH AVATÓ PARTY

Facebook esemény ide kattintv elérhető!

2014. NOVEMBER 22. SZOMBAT

NEMESVÁMOS, MŰVELŐDÉSI HÁZ

A forró hangulatról a zenekarok mellett az ANGEL CHEERLEADERS angyalai gondoskodnak...

Hívunk és várunk Téged is!
Kopnyik Péter Hárskút
Sziasztok!

Remélem nem baj hogy belinkel ide a hirdetésünket, lehet éppen valakinek aktuális lenne ha motort szeretne vásárolni.
Ha mégis valakit zavar akkor törlöm.

Adósságrendező Személyi Hitel 15,09% fix kamattól, ingatlanfedezet nélkül.

Előnyei:

akár 15,09 fix kamattal
ingatlanfedezet és kezes nélkül
adósságrendezésen felül plusz kölcsönösszeghez is juthat, mely szabadon felhasználható
adóstárs bevonásával nagyobb összeghez juthat
400 ezer és 6 millió Ft közötti kölcsönösszeg
30 - 72 hónapos futamidőre
forintalapú kölcsön árfolyamkockázat nélkül
állandó törlesztőrészlettel a teljes futamidő alatt

Ajánlatkérésért keresse:
Hancsák Gáborné
06304894290
Üdv! Nem tudok az esetről de sokat láttam és hallottam ezt a motort a környéken.
Üdv! Tud valaki esetleg valamit erről az esetről?
Ha minden igaz, szoktam látni ezt a gépet felénk, érdekelne mi történhetett..
http://vehir.hu/cikk/2014-09-1...
Üdv mindenkinek ! Tud valaki Veszprémben vagy Várpalotán olyan embert aki jártas kerék fűzésben ?Gyári DRZ agyakra szeretnék 17-es felnit .Előre is kösz a segítséget
Veszprémben az NKH. Olcsó és jó.
Hááát nekem sincs jó tapasztalatom elvittem Várpalotára a vasat, karbi tisztítás, karbi szinkron. 12-15-öt igért és 18,2 lett :)
Másnap reggel szívatót ráhúztam és szétesett: Tank le, csövek le és szerelhettem a helyére. (nem tudom hogy van az, de szerintem ha alkatrész nem kell akkor csak az órabér ketyeg nem? :) )
Autóklubnál nem voltál? Én ott csináltam tavaly. féket megnézték azt go
Hali
Veszprém környékén tudtok valami műszakiztató helyet ahol ezt a gépet átengednék? Mindenhonnan elküldtek.
Ezt nem hiszem el :D:D:D:D
Gondoltam, nem hagyod ki. :-)