Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva!

Miután pénteken mindent lebeszéltem az Istvánnal (raft, szállás) tegnap a nagyfiammal a balesetin kötöttünk ki. Szerencsére 2-3 hétig egyáltalán nem érheti víz, ezért ma vissza kellett jeleznem Neki, hogy nem tudunk menni. Nagyon boldog is vagyok. Majd talán jövőre...
Barkács szakkör :)
Fékolajtartály csere te.... dizájnosítás.:-)
Gratulalok az uj masodallasodhoz Irigyellek, a szervized azonnal tele lett javitasra varo Aprilia Tuono-kal, tiszta aranybanya az olasz gagyik javitasa
Figyelem Figyelem
Motoros Trophi lesz ezen a héten Szombaton Balatonföldváron
Szívesen látunk mindenkit. További infók az esemény naptárban 24.-e alatt II Motoros Trophi címmel
Ingyenes vezetéstechnikai tréning Dunaújvárosban.A tréningre regisztrálni kell.Regisztrációs cím dh-onlie és a police.hu oldalon.
Siess ne hogy lemaradj!
Köszi!
Ha más nem lesz, akkor jelentkezek siófok ügyben :)

Valaki közületek jön erre a gyerekmotoroztatásra?

http://hegylakok.hu/2014/05/ci...
ugyan én nem Veszprém környéki vagyok de én ismerek egy igen jó szerelőt Siófok körül ha elhozod ilyen messzire a motort szívesen megadom az elérhetőségét. Jól szerel nagyon.
Hali
Hajmáskéren volt nekem a mocim,na oda NE vidd! Link egy szerelő a faszi. Miután karbi szinkront csinált hazamentem és másnap el se indult,beköpte a gyertyákat + szelephézagot is állított ,mikor oda vittem nem volt semmi baja de hazafelé volt szelep hangja, ezután Ajkára vittem a Blackdevilbe ,ott megcsináltak rajta mindent és nem is volt sokkal drágább.
Szasztok!
Valaki tud ajánlani egy Veszprémi, vagy közeli szerelőt? Szelephézagállítás, ellenőrzés, esetleges karburátor szinkron lenne a cél, ez vajon mennyibe fog fájni?


Köszi
Boldog Főtt sonka-tojás ünnepet kívánok :)
Már meg is ettük! A kis Tepsi-Fülest!
Nektek is. Megsült már a nyúl?
Boldog Nyulat kívánok!
Nem cuki Udvarias a motoros társaimmal
De kis cuki vagy.

Viszont.
Szityyyu-nak és mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Aprilian Erkeztem
Kurva nagyot fekeztem
A motorom szep es fasza
Meglocsollak, azt huzok haza! :)
Az FLM klub. :-)
Élmény volt veletek találkozni
Húú, waze itt aztán pörögnek az események, azt hittem mivel már régen jártam itt, jól lemaradtam mindenről. Se teázás se motorozás?
Ha valami változás van szóljatok ám.
Hali
Van it valaki aki szokott Horvátokhoz járni? Az lenne a kérdésem hogy ott kötelező motorra index?
Üdv
HÍVUNK ÉS VÁRUNK TÉGED IS!

Részletek itt!
Ha marad a péntek akkor nekem bármelyik jó februárban. Szombatonként suliba megyek, de ha megint úgy "bebteázunk", mint tavaly akkor valahogy csak túlélem.
bárcsak az nyelt volna el....