Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez is szép....
A gyerekek imádják a húsvétot
arra mondtam hogy egy 30+ méteres repülő azért könnyebben sérül mint egy 50 centis dobozka, még ha az anyaga ugyanaz is lenne
én még csak a hogyan készülben láttam, de ennyi elég is volt
Van több féle, de amit én láttam egy viszonylag vastagfalú acéltartály, jól kibélelve, és szigetelve, de azért ezek is tudnak sérülni. De elég jól megvédik a tényleges adatrögzítőt a roncsolódástól vagy a hőtől.
Szerintem alumíniumból már csak ezért sem csinálják, mert mechanikusan tudnak olyat csinálni mint acélból, de 660fokon megolvad az alumínium.
én azért azt is hozzátenném ha az a kicsi dobozka sima aluból lenne akkor sem sérülne meg nagyon
Igaz hogy lehetne kovácsolt acélból csinálni az egész repülőgépet és kétségtelenül biztonságosabb lenne, mivel a súlya miatt felemelkedni sem tudna.
azért nincs egér ízű kaja mert az egér szagú is lenne, mivel az emberek nem kedvelik az egérszagot emiatt sincs ilyen tápanyag
plusz a városi macskák azt sem tudják mi az az egér....de a vidékieknek sem az egér a fő táplálék, egy macska 10x annyi cserebogarat eszik meg mint egeret, még az is ami megeszi, mert rengeteg megfogja és nem eszi meg

a pilótákon meg azért van sisak mert abban van a rádió hangszórója, plusz gondolom a hideg és a napfény ellen is véd
és ezek még akkor is fontosak a bevetés sikerességénél ha csak 1 irányba szól a pilóta jegye.....
Azért pár médiát nem lenne szabad olvasni. Inkább nézzetek mesét, abban van tanulság és a valósághoz is közelebb áll!
Legalább ezekre, légyszi.. (bár a saját válaszaid lesznek.....)

- MIÉRT nincsen egér ízesítésű macskaeledel?
- MIÉRT viselnek a kamikáze pilóták sisakot?
a start program kb azt jelenti hogy indítsa el a programot, és mivel a leállítás is egy előre programozott feladatsor így azt is el kell indítani
a többire is tudom a választ csak lusta vagyok gépelni
mit szívtál ?
Az alapkérdés: MIÉRT??
Nehéz ebben a stresszes világban időt szakítanunk, hogy alapvető kérdéseket tehessünk fel.

MIÉRT jön meg a pizzarendelés hamarabb, mint a mentőautó?
MIÉRT kell a jósnőhöz bejelentkezni? Nem tudja előre, hogy jövök?
MIÉRT van rokkantparkoló a Jégcsarnok előtt?
MIÉRT rendelnek az emberek egy dupla sajtburger & dupla adag sült krumpli mellé egy Cola lightot?
Azonkívül valószínűleg még a következőkön sem gondolkodtál el:
MIÉRT kell a WINDOWS bezárásához a "Startprogram"-ot használni?
MIÉRT van a citromlében mesterséges aroma, a mosogatószerekben viszont valódi citrom?
MIÉRT nincsen egér ízesítésű macskaeledel?
MIÉRT nem az általad is bizonyára ismert, repülőkön használt, szétroncsolhatatlan fekete doboz ("black box") anyagából állítják elő a repülőgépeket is?
MIÉRT hívják az érkezési csarnokot "Terminal"-nak, ha a repülés oly biztonságos?
MIÉRT nyomjuk erősebben a távirányítót, amikor az elemek már szinte lemerültek?
MIÉRT mossuk a törülközőinket? Nem abból indulunk ki, hogy tiszták vagyunk, amikor használjuk?
MIÉRT viselnek a kamikáze pilóták sisakot?
Valamint...

Mikor az ember felfedezte, hogy a tehén tejet ad, tulajdonképpen mi után kutatott?
Honnan tudjuk, hogy nincs két egyforma hópehely, hisz nem is láttuk mindet?
Az égési sérülésben elhunytak kapnak-e árengedményt a hamvasztásnál?
Hogy lehet, hogy a téves szám sose foglalt?
Miért nem olvasni soha az újságokban: "Jósnő nyerte a lottófőnyereményt!"?
Mit teszel, ha látod, hogy egy védett állat eszik egy védett növényt?
Hogy kerülnek a "Fűre lépni tilos!" táblák a gyep közepére?
Miért kell a koporsó fedelét odaszegezni?
MIÉRT nem ütötte agyon azt a két szúnyogot Noé?
Ha vásárolok egy új bumerángot, hogyan szabadulok meg a régitől?
MIÉRT van a 24 órán át nyitva tartó létesítményeken is zár?
MIÉRT tértem vissza a szabadságról?
nos, kis hemüveges csávó. ez a cikk jól felvázolja a jövőképet. nem szoktam hinni az ilyen írásoknak, de ennek van reális alapja. a jobbik mi a kurva anyját keres török országban ? az is jogos hogy importálni fognak egy eddig csendben dédelgetett olyan miniszterelnököt aki meg fog bukni brüsszelben, vagy megveszik vagy megfenyegetik. én hiszek morvai -nak, hisz elárasztották európát ezek a szappannak valók. mi vagyunk a sakk játszma utolsó figurája. az is érdekes hogy a www.kireszavazzunk.hu -n egymás javára mondjanak le jobbikos és az átkos időkben hatalmon lévő kommunisták azaz titkoltan zsidók. ez vicc, átlátható és sunyi ! elbukhatjuk a mindennapjainkat, de cserébe a fitesz mindent le korrumpál, azaz elősegíti hogy kivándorló ország legyünk, már ha lesz hová kivándorolni, én biztos fegyvert vennék ha kint dolgoznék. tehát a jobbikot is lezabálta a pénz és a kishitűség, nem néppártosodtak hanem árulók lettek. így pártra a fityeszre szavaznék, de egyéniben nem. a fityeszes helyi kiskirályokat megbuktatnám.
A szoci korszakban volt olyan jelmondat hogy
Dugni, dugni, dugni
Ha nem hagyod abba,örökké fogsz élni
Aszt mit kezdenék velük
Havi 2-őt bevállalok
Neked ingyen pina is kellene napi kettő
És korbács ha nem vagy képes megcsinálni őket
az ingyensört meg ki is felejtetted
Kot-kot kotkodács
Nekem eddig a 2farkú kutya párt a legreálisabb.....teljes adómentességet és örök életet ígérnek.... Eddig még ez a leghihetőbb....
Alig több mint egy hét...
Pár napja este 10után drótozgatták felénk a komcsi plakátokat a villanyoszlopokra
Úgy néz ki még ők is szégyellik a dolgot
Szerintem ez is tök vicces
- De szép pár maguk, mennyi ideje házasok (kérdezi a taxisofőr)
- Én 3, én meg 5..